Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson x10 mini pro...

Sony Ericsson x10 mini pro telefonom van. Es fogalalmam sincs, hogy hogy kell beallitani azt, hogy amikor a kepeket felrakom a gepre, akkor nagyon kicsi meretben adja ki a kepet. Otlet erre?

Figyelt kérdés
Szerintem valahol a kepfelbontason kellene allitani. Azthiszem... De ha igen, akkor sem tudom, hogy azt hol talalom :( Segitsetek :$
2011. okt. 30. 19:52
 1/1 anonim válasza:
Nem kell semmit se állítani rajta.Összekötöd a telefont és belemész a DCMI mappába onnan meg a 100MSDCF mappába és ott van az össze készített képed normális minőségbe ami a másik mappába van az nem tudom mi ott vannak a képek de sokkal rosszabb és kisebb minőségbe.
2011. nov. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!