Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem az alábbi...

Melyiket vegyem az alábbi telefonok, táblagépek közül?

Figyelt kérdés
9.-es fiú vagyok,ezt az elején elmondom szóval tekinteni kell arra is h iskolába járni ne legyen túl kockázatos vele! Szóval amire gondoltam: Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy Mini, Huawei Ideos S7 Slim táblagép.. A Tablet nagyon tetszik,csak félek h nem tudom sehova vinni a mérete miatt. Vagy egyszerűen ellopják!
2011. okt. 30. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül Ace! Táblagépet ne vegyél, értelmetlen dolog. Zsebbe ott a teló, szinte már minden feladatot képesek ellátni ezek a mai okostelefonok. Ha több kell, akkor meg ott a laptop, ha táblagép méretű, akkor pedig a miniNotebook. Ezeket a Tab-okat kitalálni is fölösleges volt!
2011. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A táblagépet felesleges a suliba cipelni, esetleg még egyetemre, de gimibe ne. A telefonok közül szerintem mindegy, én is 9.-es vagyok, nekem minim van, nyilván ha nem hagyom elől hogy pár hiperaktív osztálytársam a földhöz b.ssza nem lesz baja. Az ace körülbelül ugyan azt tudja, pár plusz alkalmazás rámegy, kicsit gyorsabb, annyi hogy pár árkategóiával feljebb van. A te szempontodból szerintem teljesen mindegy.
2011. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 10-es vagyok és samsung galaxy minim van, most is erről írok nem tudom számít-e. Viszont ha meg van rá a pénzed akkor a kettő közül az ACE mindenképpen. Én táblagépet biztos, hogy nem vennék, mert szerintem az túlságosan nagy arra, hogy minden nap azzal járjak iskolába és mivel feltünöbb is mint egy telefon ezért hamarabb lopnák is el ha olyan az iskola
2011. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy tablet teljesen felesleges neked, de hova jársz, hogy az az első gondolatod, hogy ellopják? Ezek közül Ace, de ha már annyira vigyázni kell rá akkor Motorola Defy, vagy xperia active, az active-nál a tartozékokat is nézni kell.
2011. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Háát.. a Tabletet úgy venném csak,hogy először vennék egy Galaxy Mini-t azt vinném suliba,a Tablet meg csak otthonra,vagy ha megyünk vhova stb.. Amúgy Csepelre járok,elég sok bunyó,lopás,meg ilyesmi van,kicsit para lenne egy 150.000-es cuccal mászkálni.. :S sztem az lesz h Mini+Tablet.. :/
2011. okt. 31. 00:57
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor már egy galaxy s
2011. okt. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!