Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen személyes tapasztalatai...

Milyen személyes tapasztalataitok vannak a Samsung S5230-as telefonnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Várok minden választ akinek jó és rossz tulajdonságaik megjelentek ennél a telefonnál, kérdéseim azok lennének, hogy mennyi idő után jelentek meg az esetleges problémák, és mik voltak azok.

Ha van köztetek Samsung szervizes vagy bármely telefon szervizes is tőle is szivesen veszem a problémáékat és jó tulajdonságokat is.


2011. okt. 31. 06:34
 1/9 A kérdező kommentje:
a telefon kártyafüggetlen, semmilyen szolgáltatói menü nincsen rajta, 2011 februári sw van rajta!
2011. okt. 31. 06:35
 2/9 anonim válasza:
A fülhallgatónak jó hangzása van, de néha olyan érzésem van, mintha kiesne a fülembõl... és hamar tönkremegy, én most vettem újat, 3000 Ft-ért, ami nem kis pénz, nem lehet sima Jack-dugósat venni, csak szakboltban. Néha nagyon be tud lassulni a telefon, és néha õrũltségeket csinál, pl. a zenelistában rányomok egy dalra, a fölötte lévõt nyitja meg, de ez csak néha van. Amúgy szerintem jó telefon, én szeretem, csak a fülhallgatóval vannak bajaim.
2011. okt. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen jó kis telefon talán nekem is csak annyi bajom volt vele hogy néha belassult de több nem.
2011. okt. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ez nagyon rossz telefon!

vegyél valami androidosat!

2011. okt. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és miben rossz telefon? Miben nem müködik? Légyszi ird már le.
2011. okt. 31. 08:58
 6/9 anonim ***** válasza:
mert lassú, az érintője rezisztív, pontatlan, érzékelten, és kb csak arra a pár beépített widgetre, appra lehet számítani ami rajta van. és még olcsó dzsunka anyaghasználata is van. elavult, buta, nehezen kezelhető, aki fog egy rendes érintős telefont, utána azt meg se akarja fogni.
2011. okt. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2-3 hónapig volt S5230-as telóm, csak azért ennyi ideig, mert nem vigyáztam rá eléggé.

Amíg működött, addig jó teló volt, akkoriban mikor piacra került. Ar árát megéri/megérte, de többet nem.

Valóban kissé nehézkesen érintkezik a képernyője, mivel sima TouchScreen (Jobbak a Capacitive T.S. képernyők, pihekönnyű érzékelés) Másban nem igen volt fennakadás, ha egyébre kíváncsi vagy olvasd el ezt:

[link]

2011. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rengetegen szídják, pedig szerintem nem rossz. Már több mint két éve megvan. Annyi bajom van vele, hogy néha nem tudok kijönni a fényképezőjéből, meg persze a hátlap egy kicsit kopott, karcos. Csomó játékot, filmet tettem rá, de inkább csak telefonálásra, zenehallgatásra használom.

De ma már nem vennék ilyent. A piacon jobban vannak nála. Két év az rengeteg idő. Sőt azt hiszem 2009-es.

2011. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mármint 2009 elején adták ki. Fél év alatt 10 összesen meg 30 milliót adtak el belőle.
2011. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!