Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet kapni a MediaMarkt-ban/E...

Lehet kapni a MediaMarkt-ban/Euronics-ban mobilhoz memóriakártyát? Ha igen, kb. mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Még szép, hogy lehet. Hogy is nézne már ki az, hogy egy elektronikai üzletben ne lehessen memóriakártyát kapni. Ma már szinte nincs olyan elektronikus eszköz amibe ne kéne memóriakártya (fényképezőgép, telefon, mindenféle zenelejátszó, videókamera stb.).

Az áruk attól függ, hogy mekkora kártyát akarsz. De olyan 3000Ft-tól lehet kapni.

2011. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgy hallottam, ma már a legkisebb, amit lehet kapni, a 2 GB-os. de még régebben olvastam vhol, hogy 2300-2500-ért lehet kapni. vagy ha boltban veszed, drágább, mint ha neten?
2011. okt. 31. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:

A szolgáltató üzletében veszed akkor ott igencsak drágább. A különböző elektornikai áruházakban vagy a hipermarketekben egész normális áron lehet hozzájutni, de az tény, hogy a legolcsóbban netről tudod beszerezni. Érdemes a különböző telefonos fórumokat nézegetni. Ott szokott lenni eladó memóriakártyák jó áron. Én pl. még a K550-embe vettem 4 éve 2GB-s kártáyt 7000Ft-ért amikor az üzletekben 10 fölött volt egy ilyen kártya ára (M2). A fényképezőgépbe is 3000Ft körüli összegért vettünk MicroSD-t szintén 2GB-at. Még 2 éve haverom pspjébe a 16GB-os kártyát 6-ért amikor boltba látta 12-14ezer környékén. Mi mindig egy helyről rendeltük. Bontatlan dobozos, eredeti kártyák voltak. Csak egyszer volt gond az egyikkel, de akkor is kicserélte az eladó.

Szóval megéri nézegetni a neten is. Pl. a prohardver adok-veszek topickja. Ott is szokott lenni ilyen hírdetés.

2011. okt. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nemrég vettem számtech boltba 4GB class4-est 2.500-ért és a Media marktba Samsung 8GB class6-ost 5.000-ért
2011. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Mediába, szolgáltatónál drága. Számtech boltba vedd, ott olcsóbb.
2011. okt. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!