Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb okostelefon?...

Melyik a jobb okostelefon? Nokia vagy a blackberry? Melyiknek jobb az operációs rendszere?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 20:05
 1/6 anonim válasza:
Szerintem Nokia, bár én maradnék az androidnál :D
2011. okt. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ezt itt kérdezed akkor nem való neked BlackBerry.

Tudod egyáltalán milyen a BlackBerry?


A Nokia melyik tipusára gondolsz? N8? N9? Melyik oprendszerre?


Mire kell neked okostelefon?

2011. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bp1985 ***** válasza:
Nem lehet összehasonlítani a két telefont, és a két oprendszert. Teljesen más a kettő.
2011. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 blex ***** válasza:

van az négy oprendszer is :P

blackberry os, symbian, meego, wp7


a blackberry eredetileg üzleti telefonokat gyárt, nem nagyon ismerem a rendszert. egy átlagfelhasználónak talán a wp7 (nokia lumia 800, lumia 710) vagy a meego (n9) a legjobb. az ár már egy másik kérdés..

2011. okt. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bp1985 ***** válasza:
A 710-es nokiába is micro sim kell. Gratulálok nekik is.
2011. nov. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ahogy már előttem is írták: ATTÓL FÜGG, HOGY MIRE KELL.

Blackberry OS: üzleti célokra kitalált, (szerintem) megbízható

Nokia: csakhogy 3at említsek : Symbian, Meego(remélem jól írom), Windows Phone 7

Symbian: GOMBOS telókon nagyon jó volt, csakhogy egy példát említsek: E51 (előző telefonom, és meg kell, hogy mondjam, nagyon, de nagyon jó kis telefon vot.) a Touchscreen telókon használhatatlan. pl. 5800(mostani telóm, és egy kalap sz*r->napokon belül csere Optimus 2X-re)

Meego: sajnos erről nem tudok írni, nem ismerem :S

WP7: nemrossz, de Androidnál nem jobb

2011. nov. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!