Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Karácsonyra szeretnék venni...

Valentina17 kérdése:

Karácsonyra szeretnék venni egy jó kis telefont. Most egy Nokia 5230 van, és ezt cserélném le.1 kérdés: Szerintetek mennyit adnának a mostani Nokiámért? 2 kérdés:Melyiket vennétek a helyemben, Samgung galaxy s II, vagy Iphone 4?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne.
2011. okt. 31. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem a telódért kb 20-30-t adnának.

Az SGS2-t ajánlom, mivel jobban megéri az almánál.

Itt nem a logót fizeted meg, hanem a tudást, s nem is olyan rosszak a samu telefonjai, szóval az SGS2-t csak ajánlani tudom. :D

2011. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
galaxy s2 mindenféleképpen de ha iphone 4-re kiadnál akkor inkább galaxy note-ot ajánlok
2011. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez mond-e valamit arról hogy mennyit kapnál érte:


[link]

2011. okt. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bp1985 ***** válasza:
ios, vagy android. Döntsd el. Teljesen más a két telefon, és mindkettő eléggé nagy előrelépés lesz. Döntsd el, hogy kihasználod e bármelyik telefont, amiket kinéztél. Én az sgs2-őt venném, de ez az én véleményem.
2011. okt. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nekem az lenne a cél hogy tudjak rajta internetezni,filmet ,és zenét hallgatni.Nekem azért jön be ez a kettő mert azt halottam mindkettőnek gyors a procija.Az S2 mellett szóljon hogy annak kétmagos processzora van.
2011. nov. 23. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a két telefon azért sokban egyezik. A három leírt kritériumnak (internet, zene, filmek) mindkettő megfelel. Talán ami különbség van, hogy az iPhone jobb élményt nyújt zene téren, mert azért mégis csak egy iPod van benne, de az SGSII-n pedig jobban lehet (szerintem) filmet nézni mert nagyobb a kijelző (bár itt is számít hogy milyen a hangzása). Internet kb. ugyanaz. Eddig 1-1 az állás. Itt már eljutottunk ahoz a ponthoz, hogy téged melyik vonz jobban. Az op.rendszer teljes mértékben eltér. Mivel még nem vagy 60-70 éves, ezért biztos vagyok benne hogy pár nap alatt hozzászoknál, és megtanulnád kezelni, így azzal sincs gond. Itt már az a mérvadó, hogy neked melyik tetszik jobban, mint külsőre, mint belsőre. Azt ajánlom menj el mobilszolgáltatókhoz, vagy márkaboltokhoz, ahol ki vannak rakva a termékek, esetleg még az eladóhoz is menj oda, hogy jellemezze neked, mik a pozitívumai, negatívumai. Ha sikerült választanod írj. Remélem segítettem valamennyit. Kellemes ünnepeket!
2011. dec. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van egy nagyon jo oldal : www.mobilarena.hu itt keresd ki mid a 2tot , itt minden jot es roszzat leirnak rola. Kellemes unnepeket.
2011. dec. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!