Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit takar a napi 10MB adatforg...

KiaraMira kérdése:

Mit takar a napi 10MB adatforgalom?

Figyelt kérdés
ilyen oldalakat szeretnék látogatni a mobilomról (ami nem okostelefon): facebook, freemail, youtube, google. tehát nem néznék filmet, nem akarok letölteni se. Elég ez erre, vagy mennyit ajánlanátok?
2011. okt. 31. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A youtube szerintem filmnézés. :D Az sokat tud enni.

Azon kívül a többi bőven belefér, max napi 2-3 mega kell nekik.

2011. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy zeneszám ( pl: táncdal) 3-5 MB, mp 3 ban letöltve. Simán kb 30 MB. Így kalkulálj. És nem videó formátumban!
2011. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Számold ki.

Ez az oldal:


Cím: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Méret: 3,64 KB (3 723 byte)



"ilyen oldalakat szeretnék látogatni a mobilomról (ami nem okostelefon): facebook, freemail, youtube, google. tehát nem néznék filmet,"


A youtube-on pedig filmen kívül nem nagyon van más.

2011. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jaa :D De én úgy értettem h rendes, hosszú filmeket nem akarok nézni, csak zenét hallgatni esetleg...de az se annyira fontos. Ink facebook :D:D

Köszi a segítséget ;)

2011. okt. 31. 23:03
 5/9 .:Laci:. ***** válasza:
77%
hát...így pontosan nem lehet sztem megmondani, hogy elég-e vagy sem. nekem t-mobile médiamánia S díjcsomagom van benne foglalt havi 500 mb adatforgalommal. már tavaly december óta ez van havi 5000-et fizetek, ebből az 5000 lebeszélhető, ezen felül 50 sms t-mobile hálózatba, 10 óra mobil tv és az 500 mb adatforgalom. ja és még mivel van családbarát kedvezményem is így még az 5000 fölé jön havi 2100 ft is mert én fizetem mindkettőnk részét, így havi 7100 ft minimum a számla. általában csak pár száz forinttal több, de volt már 27000 is :S régebben még gyakrabban jártam pestre és hát mivel egy óra a vonat + itt fél óra busz ott fél óra így youtube-ztam út közbe, mellette ment az m.facebook meg a gmail és néha android marketről szedtem le programokat meg játékokat. általában elég szokott nekem lenni az 500 mb meg am is küldik az smst 80 és 100%nál :) de pl a vicces az, hogy mikor küldték akk volt olyan, hogy egy hónapban összesen 2 gb adatforgalmam lehetett a vásárlási kedvezmények miatt és akk kaptam az smst a 100%ról :D azóta nem, de már egyre kevesebbet is használom mert drága bele az aksi és jelenleg nem nagyon férne bele egy új...
2011. okt. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, youtube szerintem felzabálja majd kb az egészet, de gondolj csak bele: 190 Ft/nap ért kapsz 10MB/napot. Az egy hónapban (30 nappal számolva) 300MB 5700Ft-ért. Kész rablás! Ott a (Domino)GO!Net L havi 500 MB-os adatforgalommal 1990 Ft-ért. Sokkal jobban megéri.
2011. nov. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, aztán később már rájöttem! Köszi :D
2011. nov. 1. 21:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezvszerintem azoknak eri meg aki nem igen hasznalja, mert a nagy reszt wifi kozelbe van. En a 100mb-ot probaltam ki 90ft-ert ket honapig, de most is csak a 10 mb-nal tartok....e-mailt lesek, fb neha, idojaras meg gtalk, de az szinte semmit se esz...:) es nekem pl sok ez a 100mb, mert a hetnek 4-5napajan wifi kozelbe vagyok..bar ha nezem azokat a napokat amikor nem es mindig 190 ft...akkor mar beleferne a 990 ft is.:)

Amugy akinek olyan dijcsonaga volt hogy 500mb 5000ert es eljesen lebeszelheto..en olyat akartam 150mb-ba, mert annyi lenne a havi dijam mint ugy..2990korul...de az egyenlegem h tudom megnezni?mert mixbe el a *102#, de teljes elofizusnal nem, es nem igen akarom tullepni.://

2011. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 .:Laci:. ***** válasza:

# 8/8


neten a my t-mobile-ba lekérdezheted 56 ftért alkalmanként akár még telóról is :) én is szoktam nézni néha :) ja és nekem van az 500 mb 5000ért :D

2011. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!