Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson Xperia mini...

Sony Ericcson Xperia mini pro, ZTE blade, Samsung wave 1,2 Samsung Galaxy Ace, Motorolla Defy, HTC Wildfire S, Sony Ericcson Xperia NEO, Ipod touch 4G, Samsung galaxy S 5. 0. WiFi tablet, Iphone 3GS? Meiket válasszam?

Figyelt kérdés
Mint láttátok a fent található telefonok,multimédia lejátcok közül akarok választani.Te meiket és MÉRT választanátok?
2011. nov. 1. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Samsung Galaxy Tab-et. Mert nagyon jó a felbontása 1024x600 és 7"-en már nagyon élvezetesek a játékok, valamint elég jó a hardvere is az árához képest. Viszont simán belefér a kabát zsebbe is.
2011. nov. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

wave 2 az ára végett és nagyon erős gép.

vagy a galaxy s 5.0-t ha filmnézésre szeretnéd használni


de ezek közül én a wave-t választanám.

2011. nov. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Defy.
2011. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én a sony ericsson xperia mini pro-t választanám, mert nagyon sokat tud, szép a képernyője (mobile bravia engine), felbontása 3" képernyőhöz bőven elég, androidos :), 1ghz proci (snapdragon), ár/érték aránya jó...
2011. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 ső válaszoló az 5.0 mióta "7" Na mindegy, amúgy a neo. 8 mpixeles kamera, a jd jatekokat is viszi, friss a rendszer és nagyon jó ár/érték
2011. nov. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ZTE Blade!
2011. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!