Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefon gyári...

Androidos telefon gyári reset/oprendszer reinstall?

Figyelt kérdés

A telefonomnál van egy olyan lehetőség, hogy ha a hangerő gombot lenyomva tartom, miközben bekapcsolom, akkor minden törlődik. Ilyenkor egy animáció látható, ahol az android figura egy dobozból jön elő. Ez csak a rajta lévő adatokat törli, vagy az egész operációs rendszert újra telepíti rajta?

Nemrég egy alkalmazás tönkre tette a rendszert úgy, hogy nem is volt rootolva, garanciálisan megcsinálták, és a papíron az szerepel, hogy újratelepítették az operációs rendszert. Az érdekelne, hogy vajon a szervizben is csak ezt csinálták vele, vagy mélyebben is bele kellett nyúlni, mert jó lenne, ha hasonló esetben én is meg tudnám oldani a problémát.


2011. nov. 1. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedves PMester, jó lenne tudni a telefon tipusát is. A hangerő+bekapcs. kombó általában nem töröl semmit, csak recovery módba (gyári FTM, vagy clockwork) teszi a telefont és ekkor lehet különféle műveleteket végezni.
2011. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem lg gt 540 optimusom van.. azon nyomni kell a hang növelés/gyors kereső/kikapcs gomb :)
2011. nov. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez egy t-mobile move (alcatel ot-908) Találtam közben hozzá olyan leírást, hogy bekapcsolás közben a # gombot kéne nyomni, csak ilyen pont nincs rajta. Van rajta a bekapcsolón és a hangerőn kívül egy, amivel az asztalt lehet elérni, plusz három érintő gomb: vissza, menü, keresés.
2011. nov. 1. 12:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném, hogy ilyenkor 3-5 percig is sötét kb a képernyő, mielőtt elindulna a telefon, szóval valamit jó sokáig csinál.
2011. nov. 1. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!