Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomon aktiválni...

A telefonomon aktiválni szerettem volna ma a T-Mobile-os Go Net M mobilinternet díjcsomagot, de válaszként ezt kaptam SMS-ben: A szolgáltatás bekapcsolás nem engedélyezett egy kizáró szolgáltatás miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A 1430-t is felhívtam, de mikor a mobil díjcsomagokhoz kerülök, lerakja a telefont a gép.
2011. nov. 1. 10:33
 1/5 gergoap ***** válasza:

Egyszerűbb ha belépsz neten a T-mobile oldalon a saját fiókodba, ahonnan be tudsz állítani mindent szinte.

[link]

2011. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kértem új jelszót. De belépéskor csak a számokat engedi beírni, a betűket nem, így nem fogadja el a jelszót. Mit csináljak?
2011. nov. 1. 11:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Sikerult aktiválnom sms-el. Mar telefonrol netezek.
2011. nov. 1. 20:48
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Elárulod, hogy csináltad?

Mert nekem ugyan ez a problémám jelenleg.

Köszi ;)

2012. febr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eloszor az alap internet csomagot kell lemondoni. Nezd meg a tmobile honlapjan, hogy mi a neve. Egy - jel utan ezt kuld el nekik.
2012. febr. 27. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!