Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230 La Fleur Red...

Samsung S5230 La Fleur Red Mobiltelefon Media Marktban való vásárlása esetén milyen tartozékok járnak hozzá? ( Kivéve az akkumulátort és a töltőt)

Figyelt kérdés
Kapnék esetleg usb csatlakozót és memóriakártyát is vagy csak ha külön veszek hozzá? Vagy esetleg a régi Samsungos usb megfelelő hozzá?
2011. nov. 1. 11:45
 1/8 anonim válasza:
1 adatkábel és 1 telepítő CD + használati kézikönyv.
2011. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint csak memóriakártyát kell bele venni pluszba? gondolom micro sd kell bele egy 2gigás mennyi?
2011. nov. 1. 20:23
 3/8 anonim válasza:

max 3000 mert egy féléve 2450 volt a mediamarktban

de amúgy kisseb számítógépes boltokban egy vadiújatsokkal olcsóbban vehetsz mint a mediamarktban legyen telefon vagy memóriakártya ezt onnan tudom hogy a tesómnak ami mp5 a mediamartkta 35000Ft volt az egy kisseb számítógépes boltban az elárusító megrendeli olcsóbban de ha vadi újat akarsz olcsón akkor nézd meg úgy a google-ban hohy beütöd a keresett tárgy nevét és uána árgép és kiadja a boltokat az árakat valamint ha rámész akármelyik boltra ott még a tartozékot is megmutatja.

2011. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
pl ez a z oldal: [link]
2011. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez a telo türhető áron volt a Médiába...láttam onnét tudom :)))
2011. nov. 2. 13:37
 6/8 A kérdező kommentje:
és mégegy kérdés: működik rajta a 0.facebook.com ha átteszem a régi simkártyámat?
2011. nov. 3. 17:54
 7/8 anonim válasza:
Igen
2011. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösziszépen =)))
2011. nov. 5. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!