Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg Gt 540! Hogy tudom ujra...

Lg Gt 540! Hogy tudom ujra bekapcsolni a 3G szolgáltatást? O

Figyelt kérdés

Valamiért kikapcsolt, és csak 2G elérhető,de nekem szükségem lenne a 3G-re mert, csak akkor müködik az internet !

Segitsetek !



2011. nov. 1. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig 2G-n is működnie kéne a netnek. Szóval inkább a net van lekapcsolva. Settings->Wireless&Network->Mobile network és itt a mobile data mellett kell, hogy legyen egy pipa, akkor megy a net és a use only 2g mellől meg ki kell venni a pipát ha 3G-t is akarsz. És a 3G nem szolgáltatás hanem egy hálózat. Meg javaslom a telefon alapos megismerését. Így máskor bármilyen beállítási problémád lesz magad is meg fogod tudni oldani a dolgot.
2011. nov. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ismerem a telefont ,eddig midnen problémáját meg tudtam oldani, de ezt nem tudom :S !

a a vezetéknélküli beállitások>mobil hálozat beállitás, és itt a hálozat tipust az automatikusról nem tudom átállitani,preferált-ra !

2011. nov. 1. 13:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Amig nem volt internet csomagom addig is jó volt, és 3g, vel, most reggel ota nincs internet csomag, és egyáltalán nem jó, be se hoz semmit :S
2011. nov. 1. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet azzal, hogy mától nincs netcsomagot egyúttal kikapcsoltak mindenféle netszolgáltatást a kártyádról. Ha így van akkor az ügyfélszolgálatot kell felhívni és náluk érdeklődni, hogy mi a helyzet az internettel.
2011. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy 3G hálózatra "regisztráljon" a telefonod jelenleg Magyarországon csak a telefon beállításától függ.

Mindegy, hogy van e adat előfizetésed vagy nincs. Ha SIM kártyád érvényes akkor bármelyik technológiára kell tudnod regisztrálni ( persze ha nincs 3G lefedettség akkor nem tudsz 3Gre )

Általában 2 féle beállítás van: csak GSM, vagy "preferált" WCDMA és GSM.( Van olyan telefon, és stick ami tud csak WCDMA-t)


Jó helyen kutakodtál, valahol ott lesz a menüben a beállítás.

2011. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!