Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia E52 hiba, mi lehet a gond?

Nokia E52 hiba, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A hangszóró nagyon recsegett, ezért szétszedtem és kipucoltam ez meg is oldotta a problémát. Csak hogy előjött egy másik, felraktam töltőre és egyszerűen nem akar feltölteni, már 8-9 órája fent van és semmi, csak villog az az akksi jelző, hogy tölt, leszedem töltőről akkor is ugyanaz, villog ugyanúgy. Nem értem ezt, lehet köze ahhoz hogy szétszedtem?? Nem látok összefüggést a kettő között. Remélem tud valaki segíteni.
2011. nov. 1. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

"Nokia E52 hiba, mi lehet a gond?"

Elcseszted. Ehhez nem kell sok ész megállapítani.

2011. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"Ehhez nem kell sok ész"

Most jövök a szervízből, elmondtam nekik mi történt azt mondták semmi köze nincsen ahhoz, hogy a hangszórót kitisztítottam, ez egy Nokia E sorozat hiba, elég gyakran előfordul.

De azért köszi a megállapításodat "sok ész"... :D Egyébként már készen is van, az alaplapon kellett cserélni egy alkatrészt,ami szalagkábellel csatlakozik az alaplaphoz, ha valakinek ilyen gondja lenne.

2011. nov. 2. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!