Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsó telefonok? Legyen...

Olcsó telefonok? Legyen érintős, okos, és rózsaszín vagy esetleg lila.

Figyelt kérdés
Minden válasz érdekel árkategória max 50ezer Ft ig:)
2011. nov. 2. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Samsung S5230. A pink nagyon szép:)
2011. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ze normális vagy?s5230?Ha kezdő vagy ilyen téren akkor legyen egy x8-as vagy egy galaxy mini.Ha haladó vagy akor galaxy ace, motorola defy.Ha meg mester vagy akkor ennyipénzből nem tudsz telefont venni,nem ide írod ki a kérdésedet :D.Remélem segítettem.Nekem most ace-m van.szerintem jó.
2011. nov. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előzö vagyok ja meg az s5230 hol okos???? o.O
2011. nov. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit értünk okos alatt? lehet über profi,de ha valakinek csak annyi a cél h telefonáljon és smsezzen.Esetleg néha egy egy fotót készitsen arra teljesen elegendő. Nem mindenki olyan hogy mindent megoszt fb-n. Fb-ra,youtubéra internetezésre meg itt az itthoni szgép. Meg a kedves kérdező azt se mondta hogy milyen konstrukcioban gondolja a max 50et. Mert pl pannon(bocsi Telenor) nál már 50ért előfizetéssel egy király telefont lehet kapni. Mig kártyásan hát... ugy elég drága egy "Okos"abb készülék. Ja meg pl ott van a Nokia 2220,de ez főleg nem okos...

De ha függetlenül akarja az ember megvenni akkor meg már szinte egy alap/abb készüléket lehet venni max 50ezres kategóriában. (Pl C3... de azt én a világ semmi pénzéért nem vennék.)

2011. nov. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan telefonra gondoltam amiben van wifi:) pl lg gt540 vagy samsung star vagy samsung galaxy mini vagy egyéb készülék... az s5230 szerintem nem nekem való, mert lehet, hogy már túl kevés lenne...de különben szép telefon és változatos színekben elérhető de nincs benne wifi...:(
2011. nov. 4. 11:20
 6/7 barbikalola válasza:
Én nekem samsung s5230-om van és csaj jókat tapasztaltam róla 15000ft a minimum és már úgy van rajta wifi is szall naon okos!
2011. dec. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az s5230 on hol van neked wifi?Az a világ legszarabb érintős telója .Szart se tud.Már kivagyok az ien s5230 as csicskáktól.Mindig felbosszantanak.De kérdező milyt vettél?
2011. dec. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!