Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Alienware...

Mi a véleményetek az Alienware-röl?

Figyelt kérdés
Jó minőségű,ha igen miért ilyen kevésbé ismert és ha nem miért ilyen k.va drága vagy jó és azért drága de magyarországon nem negyon tudják megfizetni azért nem ismert??hasonlitsátok ismertebb laptopmárkákhoz(acer,asus,toshiba...)köszönöm.
2011. nov. 2. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A lényeg az , hogy csak egy bizonyos kategória fölött gyárt laptopot , viszont nem elterjedt ezért a support is kissebb mint mondjuk egy asus esetében . Ha szétnézel hazánkban inkább az ilyen 100-130 ezres laptopok mennek asusból sem sok olyat látsz ami 250-300 körül van , ha meg valaki ennyit áldoz a gépére elvárja , hogy zökkenőmentes legyen a háttértámogatás
2011. nov. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A supporttal biztos nincs gond, ugyanis az Alienware a Dell tulajdona, annak meg elég jó a hazai szervizhálózata.
2011. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gugu Gabor ***** válasza:

Amennyire tudom az alienware az dell márka a a dellnek a supportja szerintem egész jó (lehet ők intézik nem tudom meg kéne kérdezni)

Egyébként azért olyan drága mert elvileg jó, válogatott cuccokból van összerakva kimondottan játékra. Az hogy valakinek megéri a pluszpénzt vagy nem az ember függő, de tény hogy valamivel olcsóbban valószínűleg találsz hasonló teljesítményű cuccot. Az hogy a plusz pénzt megéri hogy esetleg az alienware pár százalékkal jobban produkál az már a te dolgod. (és az is tény hogy van egy dizájnja is a z alienware termékeknek)

2011. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Mindegyiket hasznosnak találom!
2011. nov. 2. 16:36
 5/5 anonim válasza:
Szerintem jó , sőt , de viszont ay árát illetve csak használtan vagy refubishedve vennék.
2012. dec. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!