Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia-m van,...

Sony Ericsson Xperia-m van, és nem érzékeli a memóriakártyát. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2-3 hónapja vettem a telefont, eddig semmi baj nem volt vele. Hétfő éjszaka lehetséges, hogy leejtettem, de már ejtettem le máskor is szóval nem tudom ez bajforrás lehet-e... Reggel a telefon kiírta, hogy SD kártya el lett távolítva, helyezzen be másikat. A telefont ki-be kapcsoltam, az SD kártyát kivettem betettem, próbáltam mindent, semmi. Aki ért hozzá egy kicsit is kérem válaszoljon!
2011. nov. 2. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Rengeteg Xperia modell van. X1, X2, X5, X8, X10 mini, X10 mini pro, X10, mini, mini pro, Arc, Arc S, Ray, Neo, Play, szóval van miből választani.

Típustól függetlenül amire tudok gondolni,hogy gajra ment a memókártya. Próbáld meg másik kártyával. Ha azt se veszi be akkor szerviz.

2011. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 engi dávid válasza:
formázd le a kártyát!!
2011. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!