Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akad a ZTE Bladeen az Angry...

Akad a ZTE Bladeen az Angry Birds, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A nfs shift lazán el fut de ez a kis játék nem.
2011. nov. 2. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
vegyél iphone 4s-t azon biztosan nem fog
2011. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha valami gagyi utánzat játékot töltöttél le nemcsoda!
2011. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Többször letöltöttem már különböző helyekről, marketről is de valahogy nem tetszik neki a dolog, pedíg nincs tele minden fos programmal, mégis akad, az iphonos dolog picit költséges nekem:)
2011. nov. 2. 18:26
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor kikapcs majd bekapcs és próbál újra! ha így se jó akkor letöltesz valami vírusitót!
2011. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért milyen röhejes már, hogy vírusirtóra van szükség az androidos telefonokon :D
2011. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

egyetértek

ios 5-ben biztosan menne

nekem megy simán és nézd meg az iphone 4s teljesítményét!

2011. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 18:39


De tényleg...

2011. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
lehet hogy csak egy task killert kéne beszerezned és játék előtt azt lefuttatni, mivel a blade nem a legerősebb telefon a piacon lehet h így is akadni fog
2011. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem Samsung Galaxy Ace-m van és nekem is ez volt a problémám ,de találtam egy jó verziót ami nem akad. Ha még aktuális akkor szólj és elküldöm :)
2011. nov. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!