Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok jó telefonokat?...

Ajánlanátok jó telefonokat? Ha lehet androidos, és 60ezer alatt. És qwerty billentyűs legyen van érintőképernyős?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Sony ericsson xperia mini pro.
2011. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt van a telefon apró, meg lehet nézni: http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=60+ezer+alat..


Nem értem miért gondolod hogy ugyanazok az emberek a Te kérdésedre más választ fognak adni mint az ezt megelőző másik százra.

2011. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az összes az ő kérdése, mivel nem látsz neveket.. Ezért jó, hogy amúgy Xperia mini pro a neked való..
2011. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ma 18:45


Jólvan jó nagy hülye vagy:D Ülj le, egyes...


Nyilván nem úgy értettem hogy az összes kérdést Ő tette fel, hanem úgy, hogy feltették már előtte ezt a kérdést 600SZOR, különböző változatokban, biztos hogy találna választ közöttük. És aki oda azt írta hogy Xperia Mini meg Telenor One Touch az ide is ugyan úgy be fogja írni hogy Xperia Mini meg Telenor One Touch.

2011. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!