Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek Telenor Családi Csomagb...

Akinek Telenor Családi Csomagban van készüléke, nem tapasztalta, hogy 1 óra után nem kapcsol szét?

Figyelt kérdés
Eddig egy óra után mindig megszakították a vonalat, de mostanában ez nem történik meg, telenor online-on megnéztem és minden készülékhez aktív van írva a státusznál. Ugye csak meghosszabították az időt és nem kellesz kifizetnem a beszélt perceket?
2011. nov. 3. 19:34
 1/3 Antimod ***** válasza:
Én erről a szétkapcsolásról nem is hallottam. Tudtommal ha azokat a számokat hívod, amelyek a csomagban szerepelnek, sosem kell fizetned értük (csak az aktivációs / havidíjat).
2011. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha családi csomagban vagy akkor eleve korlátlanul beszélsz ingyen, Mi is abban vagyunk de van hogy 2 órát beszélek egyfolytában ezt biztosítják a havi 1000 Ft-ból. Régen szétkapcsolt de már nem, de nincs is jelentősége.
2011. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam :) pont ezért kérdeztem, mert régen szétkapcsolt de most feltűnt hogy nem :) köszönöm a választ :)
2011. nov. 4. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!