Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan telefont keresek,...

Olyan telefont keresek, aminek a fényképezője (nagyon) jó minőségű, más nem is érdekel rajta, csak persze, hogy normálisan működjön, és minél olcsóbb legyen. Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Sony Ericsson Satio
2011. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 engi dávid válasza:
attól függ neked meddig olcsó
2011. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A telefon nem fényképezésre való. Ha jó minőségű képeket akarsz csinálni akkor vegyél egy normális fényképezőgépet.
2011. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bp1985 ***** válasza:
Fuji s1600. Az fényképező, a telefonba csak fényképezőre hasonlító valami van. Nem összekeverendő a két dolog.
2011. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát ezeknél olcsóbbra gondoltam... Vagy nincs olyan telefon, ami jó felbontású képet csinál, de ezen kívül "alaptelefon"?
2011. nov. 3. 21:52
 6/10 engi dávid válasza:
na olyan nincs alaptelefonba
2011. nov. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
talán ez: [link]
2011. nov. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 scarecrow válasza:
xperia x8 de az eléggé drága és még tudok egyet blackberry de azok is nagyon drágák. Ha csak fényképezésre használnád akkor szerintem érdemesebb egy fényképezőt venni mert az sokkal olcsóbb.
2011. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem X8-asom volt és nagyon nem volt szép a kép,amit csinált.Jó,kinn nem volt rossz,de lakásban szinte semmi nem látszott.

Most lecseréltem egy xperia x10 mini pro-ra,mert én is szép képeket akartam csinálni,és ez sokkal jobb,mert van benne vaku is ,meg 5 mp a kamera,míg az x8-ban csak 3,2 mp volt ...legalábbis azt hiszem.

2011. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló! na Ő érthozzá, rá hallgass / (megpersze rám )
2011. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!