Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Legend vagy Samsung...

HTC Legend vagy Samsung Galaxy Ace? Melyiket miért?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ebben az árkategóriában kérnék tippeket. Én Defyt, vagyis inkább Motorolát sohase vennék. Desire meg nagyon nem tetszik.
2011. nov. 3. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Pont kizártad azt a két telót ami ezeknél jobb, és jobban is megérné. De ha nem hát nem. A kettő közül inkább a Legend. Jobb kijelző, alumínium készülékház, minőségibb érzést kelt mint az Ace. Igaz nem mai darab, de nagyon jó kis készülék.

Vagy még a Sony Ericsson xperia mini, és mini pro ami ilyen árban van.

2011. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, azokat is néztem. :) és ha azt mondod, h kizártam, akkor a Defy és a Desire közül melyik a jobb? és sztem a galaxy S is ebbe a kategóriába tartozik.
2011. nov. 3. 22:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát igen a Desire ezeket kenterbe veri. És mit szólsz hozzá fehér színben? A legszebb, amit valaha láttam.


Egyébként a Legend és az Ace eléggé egy kategória. Az Ace-nél jobb a proci és nagyobb a kijelző, viszont élvezhetetlen gyenge az LCD kijelzője. A Legendnél ott az AMOLED kijelző és a jobb videó. Összegezve talán a Legend mellett döntenék a kettőből, márha a rettenetes meztelencsigára hasonlító külső bejönne.

2011. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Desire, meg a Galaxy S az nem igazán ehhez a kategóriához tartozik. Csak mivel "régóta" a piacon vannak az áruk csökkenése miatt lehet ebbe a kategóriába sorolni. De a jelentős hardveres különbségek miatt nem igazán szállhat versenybe ellenük pl. egy Galaxy Ace.


Defy vs. Desire. Desire. Lehet nem egy strapa telefon, de jól össze van rakva, jó a kijelzője, érződik az egész telefonon a minőség.

2011. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, fehérben egész jó. Sztem nem hasonlít meztelen csigára. Mondjuk mikor először megláttam nekem se jött be. De aztán rájöttem, h nemis rossz, csak sokat kell nézegetni :) mert elsőre furcsa.

És akkor már Desire vagy Galaxy S?

2011. nov. 4. 09:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Desire. Én egész életemben Nokiás voltam, de a fehér Desire szerelem volt első látásra. Sohasem gondoltam volna, hogy lecserélem a Nokiát, de a Desire elérte ezt. Nem azért írom, mert van egy ilyen telóm, de a Galaxy S a közelébe sem ér. A Desire 252 ppi-s kijelzője kristálytiszta. Az alap, gyakran eléggé optimalizálatlan szoftvert a HTC rendbe rakta, ott a nagyszerű Sense felület. Mindezen kívül ott a minőségi fémház, jó fogású műanyaggal megspékelve, amin hetek után sem látszik egyetlen újlenyomat sem. A mai napig versenyképes a teló, úgy vélem nem kérdés, hogy a Desire vagy a Galaxy S a jobb választás.
2011. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!