Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » X-peria x8-ra hogyan rakjak...

Csgergo7700 kérdése:

X-peria x8-ra hogyan rakjak rá JAVA programot?

Figyelt kérdés
próbáltam marketből- de ott nincs semmi, netről, ott sincs semmi,,, hol keressem?
2011. nov. 4. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Java programot? Először java emulátor szedj le. Az van Marketen. Aztán meg mindenféle java-s dolgot lehet találni a neten. Nem hiszem el, hogy nem találtál. pl. getjar.com, telefonos fórumok, torrent oldalak, nokiaprogramok.hu stb.
2011. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szőke vagyok ilyenkor XD
2011. nov. 4. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:
A Market keresőjébe beírod, hogy java és akkor kiad egy pár java emulátort. Ezt letöltöd. Utána a neten keresel valami java dolgot felteszed a memóriakártyára és akkor ezzel a java emulátorral lehet is elindítani őket. Viszont sok értelmét nem látom, mert az androidos alkalmazások és játékok jobbak, ráadásul szinte minden java játéknak megvan az androidos változata. Java könyveknek sincs sok értelme androidos telefonon, mert olyan formátumot olvashatsz rajta amilyet akarsz.
2011. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én meg barna igazából de mégis szőkének érzem magam most per pill X"D
2011. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Tudsz letölteni a : androidgamesroom.com ról

Vagy a wapdam ról én innen töltöttem le a x8-am ra.

2011. nov. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 superganja válasza:
ha nincs dual touch akkor szart se érsz sok jateknal.
2012. dec. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!