Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet kilépni iPhone...

Hogyan lehet kilépni iPhone 3g-n a beállításokból, alkalmazásokból, stb. a home gomb használata nélkül?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Megvárod még lemerül.

De mi baj a home gombbal?

2011. nov. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem működik a home gomb, szerintem belsőleg lehet vele valami, de körülötte meg kell nyomkodni és akkor megy egy ideig.
2011. nov. 4. 14:02
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ennyit az apple minőségről...
2011. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát azért ha hallod hogy Apple arra mégis felfigyelsz... :p
2011. nov. 4. 18:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha meghallom, hogy apple, általában eszembe jut az itteni sok fölényeskedő "minden szar, ami nem apple" meg az "apple találta fel az okostelefont meg az érintőkijelzőt" barom. Remélem Te nem ilyen vagy.
2011. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem állítom hogy az okostelefont és érintőkijelzőt Steve Jobs találta fel, csak azt mondom, hogy az iPhone és az Apple termékek jelentősen mások mint a többi átlagos telefonok, gépek, stb.
2011. nov. 4. 20:21
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

65%-os idióta, el lehet húzni innen. Te pedig pont az a csölátású androidos vagy, aki az életében nem fogott még a kezében iPhone-t 5 percnél tovább, csak leszólja, mert ez a divat. Na húzás aludni.


Kérdezö: Ez jó kérdés... Ha jailbreakelt a telefonod akkor szerencséd van: Letöltöd a Cydia-ból az SBSettingst vagy csak simán az Activator-t és az Activator beállításaiban beállítod mondjuk, hogy ha megnyomod a fel hangeröt aztán a le hangeröt egymás után, akkor azt vegye úgy, mintha a Home gombot nyomtad volna meg.

Van még egy iHome nevü ilyen progi is, az is jailbreakelt telefonra Cydia-ból, de ezt én nem próbáltam még.


Jailbreak nélkül már macerásabb, itt van egy leírás ami elvileg müködik: http://www.youtube.com/watch?v=bTSjFBKSefs


A videó leírásában levan írva, nem kell megnézned magát a videót.

2011. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Végre egy értelmes válasz a kérdésemre, utálom amikor ilyen hozzánemértő emberféleségek szólnak hozzá...

Köszönöm az utolsó hozzászólónak!

2011. nov. 4. 20:53
 9/10 A kérdező kommentje:

De te még ennyit sem érsz, mert Neked 67%, és hát neked...

Nem is értem, hogy miért vannak itt ilyen emberek!

2011. nov. 4. 21:06
 10/10 anonim válasza:
úgy hogy nem leszel tovább semmitérő, a társadalom számára haszontalan telefont nyomkodó lúzer az utcán. ha sikerült elérni az állapotot, akkor nem fog érdekelni a feltett kérdésed.
2016. jan. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!