Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sonyi ericsson x10 mini pro...

Sonyi ericsson x10 mini pro telefonom van és egyáltalán nem értek hozzá de még részletes leirás sem találtam rolla valaki segitene?

Figyelt kérdés
mindent szeretnék tudni rollla hogy mit hol találok a telefonba
2011. nov. 4. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Komolyan gondolod, hogy leírjak mindent? 100 oldal...

Ráment 3 percem, de megkerestem Neked, és megint én tartozok Googlee barátomnak egy sörrel, lassan lerészegedik...

[link]

2011. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja köszi de mit kezdjek egy PDF fájal ?????
2011. nov. 4. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Jesszus...

gúglizz adobe readerre, telepítsd, a beélülőket is a böngésződbe, aztán megnyitja, hogy tudtál eddig élni nélküle?

2011. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi a fa**ért vetted meg???? Minek mindenkinek csilivili jajdeszíípujj érintőg*cis telefon ha ki sem használják, nem is értenek hozzá. hulladéktermelés, éljen a fogyasztói társadalom, tervezett elavulás...
2011. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkora bunkok vagytok hát azért irok ide mert nem tudom szeretném ha valaki segitene a saját tapasztalata szerint osztaná meg velem de ugy látszik hogy ti ehez tisza szégyenek vagytok ja a telefon nem vettem kaptam de kösz a kamu válaszaitokat
2011. nov. 4. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy telefont nem fogsz úgy megtanulni használni ha valaki leírja. Neked kéne kipróbálni minden funkcióját, meg kell tanulni/szokni a kezelését. Erre az egyszerű kis feladatra meg nem kifogás az, hogy nem értesz hozzá. Nem is kell hozzá érteni. Épp az benne a lényeg, hogy magad tanulod meg a dolgokat. Szép lassan megtanulod a dolgokat, felfedezed a telefont, megtanulod használni és a végén érteni fogsz hozzá.

Azonkívül rengeteg oldal van ahol egy kis részletes ismertető van az androidoról.


Akkor pdf fájl. Ehhez le kéne töltened egy olvasó programot. Ott a google, keresel vele egyet, letöltöd, telepíted és kész.


Meg egy jó tanács. Ha nem sikerül megszoknod a rendszert, nem fogod tudni normálisan használni a telefont akkor jobb ha eladod. Inkább legyen egy olyan telefon amit tudsz kezelni és használni, mint egy olyan amit nem tudsz.

2011. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, összefoglalnám...

Tölts le a PC-re egy AdobeReadert (ingyenes), ezt telepítve már el tudod olvasni a *.PDF fileokat...

Tényleg nem tudok a 100-ból (persze nem mind kell) 20-at se leírni, annyi viszont kell...

Induláshoz legalább..

Ha kérdésed van írj, megpróbálok rá válaszolni.

Ha 1 kérdést teszel fel, lehet ide tudom másolni.

2011. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!