Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel one touch 990, Tapaszt...

Kolonics Richárd kérdése:

Alcatel one touch 990, Tapasztalatok? Megbízható?

Figyelt kérdés

2011. nov. 4. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy eddig ez a legjobb Alcatel, és tényleg jónak tűnik, viszont bennem van egy olyan, hogy ez Alcatel, és ezért nem vennem meg. Nem azért nem mert olcsó, és én csak az iPhone-t szeretem merthogy az menő, de én nem bízom meg az Alcatelben.
2011. nov. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem megbízható. 2 szinű hátad mögött kibeszél előtted meg nyalizik. Nem ajánlom.
2011. nov. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bp1985 ***** válasza:
A második kicsit értelmetlenül fogalmaz. Jó telefon. Olcsó, egyszerű. Nem keverendő össze a régi alcatelekkel.
2011. nov. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

az egyik osztalytarsamnak ilyen van

nagy elorehaladasnak szamit az alcateltol de amikor meglattam hogy hogyan reagal az erinteste azt mondtam magambn hogy inkabb egy leggyengebb erintos LG kellene az helyett.

egyebkent az araval veszel egy sony ericsson cedar-t (nekem ez van) mejvagyok elegedve vele.

2011. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ja

es egyebkent ma romlott el

nem tartott fel evet

2011. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bp1985 ***** válasza:

ja

es egyebkent ma romlott el

nem tartott fel evet


Mivel nincs is fél éve piacon. Nekem ma adtak egyet cserébe, mert a sajátom szervizbe van. Az érintésre egyből reagál, nem kell várni vele. Amit akarok, azt teszi. Az, hogy vannak analfabéták, és nem tudják használni, az az ő bajuk. Ahhoz képest, hogy alcatel, jó kis telefon.

2011. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!