Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok megszabadulni...

Hogy tudok megszabadulni örökre a Qt klienstől?! (lent)

Figyelt kérdés

Nokia 5230 (hackelt) rátettem a 4.7.4 Qt, 1.2 Mobility és asszem a 4.8 Webkitet (nokiaprogramokról szedtem le).

Sajna minden proginál bejön a smart installer h le kell tölteni Qt összwtevőt de azt írja telepités sikertelen.

probáltam alkalmazáskezelöböl eltávolitani de annyival kidob h Eltávolítás sikertelen. App uninnstall progival is probáltam de azzal se és a 4.7.3 qt nem engwdi fölrakni.

Mkt töröljek ki és honnan?


2011. nov. 5. 09:13
 1/3 anonim válasza:

Igazából minden QT összetevőt nem tudsz majd letörölni, mert nem fogja engedni. Menj: beállítások-> alkalmazáskezelö-> telepített alkalmazások ott leszneka QT összetevők(mobility stb.) ha nem írja ki konkrétan h QT... akkor opciók napló és ott ki lesz írva mikor mit telepítettél.

Eltüntetni teljesen cs úgy tudod ha leformázod azt a memóriát amire telepítetted(előtte érdemes biztonsági mentést készíteni)

2011. nov. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazából régen (4 hónapja) még nem volt ilyen bajom, de 2 hete újraraktam a telefont, és a smartinstallernél le is töltötte az összetevőkkel együtt (4.7.3 QT, és 1.1.1 Mopbility ami nem stimmel) na most a Mobilityt nem engedi letörölni. mindent lehet csak azt nem
2011. nov. 8. 18:24
 3/3 A kérdező kommentje:
most feltettem egy qt 4.7.3 packot, de nem indulnak a Qt alkalmazások. smart installer jelez h le kell tölteni 1.7 MBot. le is tölti 2 percig telepíti. aztán kidob a végén a Telepítés sikertelen hibaüzivel. mit csinálhattam rosszul?
2011. nov. 9. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!