Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi veszi le a kártyámról a pénzt?

Mi veszi le a kártyámról a pénzt?

Figyelt kérdés
T-mobile-os vagyok, kártyás. Van hogy hetekig nem beszélek senkivel, nem küldök sms-t, erre egyik napról a másikra 200-300-400 ft-ok tűnnek el a kártyámról. Más tuti nem használja. Tegnap hajnali 1kor kaptam az sms-t, hogy 300 ft alá kerültem, pedig egy hete hogy utoljára beszéltem vkivel. Semmilyen előfizetésem nincs, se ilyen napi névnapi sms, se semmi. Netezni nem szoktam telón.
2011. nov. 5. 10:33
 1/7 Antimod ***** válasza:
Kérdezz rá a szolgáltatónál, nézzék meg a híváslistádat, és kiderül. Bár sajnos úgy tudom, ez pénzbe kerül, és lehet, hogy elrettentő összeg, azaz nem éri meg.
2011. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazán leírhattad volna hogy milyen telefonod van...


Azt tudom elképzelni hogy vannak rajta olyan alkalmazások amik rendszeres időközönként frissítik magukat a netről, és ezért veszi le a pénzt.

2011. nov. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nokia 2700, szóval nem egy modern okostelefonról van szó. Mondom, még netezni se szoktam róla, ezt se tudom lehet-e.
2011. nov. 5. 11:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Hol tudnám megnézni, hogy vannak-e ilyen alkalmazások? És hogy tudnám lemondani őket? Egyébként anyumnak is volt ilyen gondja, hogy lement a kártyájáról a pénz, pedig az még csak nem is színes kijelzős, nagyon régi telefon, szóval semmi ilyen extra alkalmazás meg szolgáltatás nincs rajta.
2011. nov. 5. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Pfff...Akkor passz. Annyit tudsz akkor tenni hogy bemész a T-Mobile-hoz és megkérdezed hogy mégis miért tűnik el a kártyádról úgy a pénz hogy hozzá se nyúlsz a telefonhoz, és legyenek szívesek mutatni egy valami kivonatot, vagy híváslistát vagy valamit.
2011. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kokszika válasza:
Nem lehet h olyan csomogaod van, aminél minden hónapban levesznek pénzt? nekem olyan és ha azt az összeget amit be kéne fizetni pl 400ft-ot nem tudják levenni mert csak 300ft van, akkor küldenek sms-t. Figyeld meg h pl csak 50 ft-ot hagysz rajta nem kapsz e sms-t h nem lehet levenni pénzt róla. Vagy nem lehet h neten ugye vannak olyan reklámok h ha megválasszolsz 3 kérdést amit mellesleg nem lehet elrontani, nyersz egy telefont és add meg a számodat. Megadtál már ilyenre? mert ha igen szinte biztos h emiatt veszik le folyton a pénzt. am meg nincs más tippem.
2011. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Soha még ilyen netes reklámokra nem válaszoltam, és nem adtam meg a számom. Tudtommal nem vagyok olyan díjcsomagban sem ami levenne. Ez a probléma nem régóta áll fenn, mármint olyan fél éve vettem észre, előtte nem volt semmi ilyesmi. SMS-t se szoktam kapni, hogy nem tud levenni stb....
2011. nov. 7. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!