Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia E6 esetleg android?

Nokia E6 esetleg android?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vásárlás előtt állok és nem tudom melyik éri meg jobban lehetőleg 70k alatt. Tudnátok ebben segíteni? Esetleg vélemények az E6ról? Androidra is nagyon kíváncsi lennék, és ha android azon belül is milyen telefon? Válaszokat előre is köszönöm!:)
2011. nov. 5. 10:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nokia-t ne. Leáldozóban van, keveset tud és drága. A szolgáltatások pedig az Android piacára épülnek, fejlődnek.


70k-ig én most vagy Motorola Defy-t vennék, vagy Samsung Galaxy Ace-t.

2011. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szögezzük le, hogy a symbian és az android még mindig nem versenyképes, valamint, hogy az E6 egy telefon, az android meg egy operációs rendszer, ami rengeteg telefonon fut amik ára 10-200+-ezres skálán mozoghat.

A Nokia gombos telefonjai még mindig nagyon jók a kategóriájukban, de az érintős piacon nekik van a legtosszabb ár/érték arányuk, ezért én E6 helyett inkább qwerty-s droidos telót vennék. Persze azon is sok múlik, neked mire van igényed.

2011. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


De ez talán még jobb választás:


[link]

2011. nov. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Szögezzük le, hogy a symbian és az android még mindig nem versenyképes"


Mármint úgy érted, hogy a symbian nem versenyképes az androiddal szemben?

2011. nov. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nokia E6. Csak is Nokia lehet, az Android haldoklik, a Win7Phone rendszer lesz a jövő telefonokon.
2011. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

11:20 Ezt honnan vetted?


A Nokia bezárja a komáromi és a kolozsvári gyárát is, mert esik a piaci részesedésük. A Samsung, Lg, HTC, stb... Andoridot tesznek a telefonokra. A noname Tablet gyártók is androidot tesznek mindenre.


1-1 telón van Phone 7, Lg Optimus 7, Samsung Omnia 7, de senkinél nem látsz olyat, mert nem megy.


Persze a Phone 7 jó oprendszer, csak 3 éve ki kellett volna adni. Kicsit elkéstek.

2011. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6: A Nokia NEM zárja be a komáromi gyárát, csak a román gyár lesz bezárva átszervezés miatt.


Az E6-00 meg szerintem egy remek, minőségi mobiltelefon.

2011. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Felülvizsgálják a komáromi gyárat.


Nem mondtam, hogy az E6 rossz minőségű készülék, csak azt mondom, hogy 70.000-ért irreálisan sok. A mai telefonválasztékot / szolgáltatást figyelembe véve a 20.000-s kategóriába kéne tartozzon.

2011. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönet az eddigi válaszokért! Tisztában vagyok vele, hogy az android egy op.rendszer de rengeteg telefonon fut ezért írtam így, hogy ha android akkor milyen telefonnal, mert azért készülékeken belül is vannak hatalmas különbségek. Ezalatt értem pl. a processzor sebességet, kamerát, kezelhetőséget, készenléti időt stb. Én is eddig úgy vettem észre, hogy a Nokiát kezdik kiszorítani és az LG vagy a Samsung egyre inkább törekszik felfele. Pl. LG Optimus 2x találtam 76k fele egyik webshopnál, eléggé megfogott de olvastam róla, hogy naponta 1-2x tölteni kell aktív használat mellett. Esetleg erről a telefonról valami infó? Nokia E6-nak vannak valamiféle hátrányai?
2011. nov. 5. 13:43
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért folyik a csapból is az Androi, mert az a divat és nem azért, mert verhetetlen. Továbbá az LG nem törekszik sehová. Ne feledjük, hogy a Nokia sem véletlenül drága. Egy megbízható minőségi értékálló készüléket kapsz, egy optimalizálatlan rendszerrel ellátott gagyi anyagokból összetákolt értéktelen Samsung helyett. Az Android persze jó, de nem a Samsung telókon. A Nokia készülékei még mindig kiválóak. Csupán azzal tudják támadni, hogy kevés az elérhető applikáció a szoftver-re, de nincs is szükség százezernyi használhatatlan szémétre, értem ezalatt az Android alkalmazások nagy részét. Véleményem szerint még mindig a Nokia az, aki a legkezelhetőbb szoftverrel látja el készülékeit, egyszerű, de mégis nagyszerű áttekinthető kezelőfelülettel.
2011. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!