Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ausztriából szeretnék hazatele...

Ausztriából szeretnék hazatelefonálni, lehetőleg nem túl drágán. Hogyan?

Figyelt kérdés
Pár hónapra szezonális munkára megyek Ausztriába. Határvidék, de még osztrák a vonal.Net nem lesz, így csak a telefon marad. Itthon telenoros vagyok.Szeretnék valami kedvező megoldást, hogy főként párommal tudjak beszélni.
2011. nov. 5. 13:17
 1/2 Digesz válasza:
Nem tudom hogy milyen készüléked van de egy ötlet telenornál kötsz mobilnet előfizetést és akkor már a net meg is van oldva és utána vagy a Skype-ot vagy a Vibert kell leszedni a telóra és már megy is a duma. ( a vibernek sokkal jobb a hangminősége)
2011. nov. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de ha itthon veszek mobilnetet az is roamingon keresztül megy és baromi drága.Meg elég magasan leszek és gondolom ott se véletlenül nincs net.Szóval mindenképp valami telefonos megoldás kell.Ha valakinek estleg van tapasztalata? Halottam ilyen hívókártyákról is Ismeritek őket?
2011. nov. 8. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!