Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Gio első...

Samsung Galaxy Gio első töltése. Hogyan?

Figyelt kérdés

Ma vettem ezt a telefont és az eladó azt mondta, hogy 12 órán keresztül kell tölteni. Én viszont úgy tudom, hogy ezeket az új aksikat már nem kell ilyen sokáig, csak meg kell várni amíg feltölti.

Kinek van igaza? :)


2011. nov. 5. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked. Ezeket az első töltés kérdéseket milliószor ki lett tárgyalva
2011. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is így gondoltam :)
2011. nov. 5. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Célszerű az első töltést úgy csinálni, ahogy mondják, utána csontra lemeríteni, mert akkor lesz pontos a batery jelzés, az első teljes fel/le ciklus után pontosít..

(Itt mindig azt mondják nem úgy kell, ma már nincs rá szükség, mert LiIon, ez igaz is, de miért esik bárkinek a nehezére úgy csinálni, ahogy ajánlják, nem tudom.

Tud erre valaki válaszolni? Első éjjel ott kell csak hagyni a töltőn)

2011. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak: a litiumos akkukat a gyárban megformázzák. Neked semmi dolgod sincs, csupán első alkalommal feltölteni (amíg nem jelzi, ez 2-3, max. 4 óra). Ezután az akku a maximális tudását adja. Utána azt csinálsz vele, amit akarsz. Minek töltenéd 12 órát, mikor a töltő úgyis lekapcsol? Tudniillik itt nincs csepptöltés.
2011. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak: ezt pontosan tudom, de olvass vissza, amit írtam, annak egy szóval sem mondtam ellent.

12 óráról sem volt szó, mert első nap ca. 23-ig ismerkedtem vele, és reggel hatkor már vinnem is kellett.

Nincs csepptöltés, töltő automatikája sem engedi, akkor nem mindegy meddig marad rajta?

Viszont ekkor kalibrálódik pontosra a batery állapotát kiértékelő programja, ezért célszerű csontra feltölteni/lemeríteni... Én ezért írtam...

2011. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, célszerű, de elég neki a 2-3 óra. És lemeríteni sincs értelme kikapcsig, elég amíg jelez. Személy szerint én addig vártam vele, amíg nem jelezte, hogy alig 5 % maradt.
2011. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!