Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Corby vagy vmi más?

Samsung Corby vagy vmi más?

Figyelt kérdés
Lg kp502-es telóm van már 2 éve, de kezd bedögleni. az utóbbi fél évben már vagy 3x vittem szervizbe. Új telót vennék, mert már unom, hogy mindig baja van. Mit ajánlanátok? A Corby jó telefon? Vagy esetleg ami csajszis, de árban nem megy tovább 25.000 Ft-nál.

2011. nov. 5. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Samsung Diva az jól nézz ki! és csajos is szerintem! :)
2011. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszike :) és megbizható teló? mármint nem fogok vele folyton szervízbe járkálni mint az Lg-mel?
2011. nov. 5. 17:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem is Lg kp-m van csak nekem az 500-as nem az 502es:) Nekem másfél éve van meg remélem nem lesz vele bajom, eddíg még nemvolt vele baj!:) A samsung díva az tényleg jó, de szerintem (én úgy láttam, hogy űjonnan 30ezernél is több...) szóval árban jobb a samsung s5230!! Azt megkapod 20ezer Ft alatt és nagyon sokféle színben van:) És ne hallgass azokra akik leszólják azt a telefont mert nincs igazuk! Nagyon jó kis telefon! Barátnőmnek is olyan van már 1 éve és még mindíg nincs vele semmi baja, nem vitte szervízbe stb.. Lehet,hogyha váltani kell nekem is samsung s5230asom lesz mert nagyon szép és van rajta facebook meg minden ami az én Lg-en nincs!! Szóval s5230 pl rózsaszín vagy La Fleur:)
2011. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A KP 502-es egy szinten van a Corby-val.. Mindkettö elég béna... Ne csak a kinézetre menj, mert attól, hogy jól néz ki még nem biztos, hogy jó telefon.
2011. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi, hogy válaszoltatok! :) megfontolom akkor.
2011. nov. 5. 20:04
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

s5230 is az egyik legrosszabbak között van... biztosa nem venném a helyedben...


Persze ha neked nem kell rendes okostelefon és megelégedsz a zenehallgatással, telefonálás, SMS és lassú netezéssel, stb, akkor ezek is megfelelnek.

2011. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Okostelefont akarsz, vagy jó "sima" is? Ha okostelót akkor vehetsz Samsung Galaxy Minit, kb. 30.000 Ft-ért (kicsit több, mint 25k, de többet is tud). Ha inkább a kinézete érdekel, akkor nyugodtan vedd meg azokat amiket ajánlottak - mondjuk én Divat nem vennék, nem igazán jön be a kinézete.
2011. nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nagyon sok színe van! Csak 4 színben kapható,de ne zavarjon!
2012. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!