Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone smart 858-as telefono...

Vodafone smart 858-as telefonom lehet valahogy fríssíteni az androidot?

Figyelt kérdés

most 2.2-es van rajta egyáltalán bírná az ujabb verziót vagy van rá egyáltalán ujabb?


milyen program,programok kellenek ehhez le lehet őket tölteni ingyenesen?


2011. nov. 5. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gyárilag sehogy, mert nincs rá hivatalos frissítés.

Főzött rom viszont van rá.

[link]

Itt egy leírás a rootról, meg a recovery telepítésről meg ha esetleg vissza kéne tenni a gyári rendszert akkor arra is van itt leírás.


[link]

Itt pedig a rom felrakása, meg egy ajánlott rom (smart lucky). De az xda-n biztos van még hozzá más egyéb rom is.

2011. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

na hát én előre is most le parasztozom magam mindenki más helyet mert én nem tudom mi az a Rom és ha ezt kifőzöm akkor nem lesz baja a telefonomnak a garancia megmarad ?


(kösz a válaszod)

2011. nov. 5. 19:59
 3/11 anonim ***** válasza:

Főzött ROM: nem a gyártó által, hanem lelkes amatőrök(?) által kiadott, amúgy leggyakrabban profi ROM.


Garanciális szervizek nem szeretik ezeket...

2011. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi nagy nehezen sikerült teljesen jól működik

:P

2011. nov. 6. 07:28
 5/11 anonim válasza:
Öhm o_O Még 1 kérdés ami ide tartozik... én félek ezt megcsinálni, hátha valamit elcs*szek... azt nem tudnám megcsinálni, hogy beviszem a vodafone-hoz és ott frissítik nekem?:s
2011. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem. A Vodafone-ba max. hivatalos frissítéseket tesznek fel. Ez meg nem az.
2011. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem érte meg megcsinálni de én se értettem hozá amugy a képeken jól van mutatva meg le is van irva h. hogykell csinálni
2011. nov. 22. 15:17
 8/11 anonim válasza:
hogy hogy nem érte meg?
2011. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Semi értelmét nem láttam de nagyon nem tudtam használni mert sajna elvesztettem (vag ellopták) pedig jó kis telóvolt
2011. dec. 3. 19:11
 10/11 fd.motor válasza:
de am ha a CyanogenMod 7.2-őt rakod rá azzal sokkal töbre mész meg az szuperebb is pl be tudod állítani a teljesítményét a procinak ami mos nekem 691 Mhz az eredeti 528-ról!! és sokkal több minden fut rajta
2012. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!