Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe esett samsung galaxy...

BulletFan kérdése:

Vízbe esett samsung galaxy mini, szerintetek működni fog?

Figyelt kérdés

nah szóval reggel bele esett a wc-be, 3napja.

azonnal kiszedtem, még ha undorító is... és szédszedtem... elkezdtem száritani. 3. napjam szárad. szerintetek össze merjem rakni?

működni fog?

egyszer már "úszott" azt túl élte minden baj nélkül...


2011. nov. 6. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, jobb 1 hetet várni rá..
2011. nov. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy fog-e működni azt nem tudom, de a 3 nap elég kellett hogy legyen.

Próbáld meg...

2011. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
működik! a képernyő foltos.. az elfog tünni igaz? addig még szét szedjem?
2011. nov. 6. 10:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a dzsuvától lett foltos. Azt meg kell törölnöd, ahhoz pedig szét kell szedned. Ha nem szedtél még szét okostelót, akkor bízd rá egy megfelelő emberre, mert az érintőpanel kábelezését könnyen elszakíthatod.
2011. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a Balatonba sétáltam vele. 1hét alatt lett újra a régi, az elején még foltos volt kicsit de kiszáradt végül. Azóta csak annyi a baja hogy a képernyővilágitás csak akkor kapcsol ki ha lezárom.
2011. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!