Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az Android...

Mi a különbség az Android illetve a Windows Mobile op. Rendszer között?

Figyelt kérdés
Új telefont akarok venni, de nemtudom milyet kéne. A Windows jobban tetszik, a Samsung Omnia 7-el szemezek nagyon, de a SE Xperia X10 is nagyon tetszik. Miben jó az android és miben jó a windows, illetve miben rossz?
2011. nov. 6. 12:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A Windows a fejlettségével jó, plusz ide csak olyan készülékeket adnak ki WP7-el, aminek megfelel a hardverkövetelménye, míg androidnál még a 10MHZ-en ketegő processzort is beépítik, csak, hogy vegyék mert androidos.
2011. nov. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A Windows Mobile már régi, a Windows Phone 7 már a menő, de rengeteg hiányossága van még mindig az Androiddal szemben. Én nem vagyok Droidos, de azt látom és tudom, hogy a WP7 messze elmarad tőle. A WP7-ben azonkívül, hogy hiányos, nincs semmi személyreszabhatóság. Az Android sokkal jobban kommunikál az személyes internetes fiókokkal, valamint nyitottabb is a WP7-nél.
2011. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Az Omnia 7 egy nagyon jól összerakott készülék, talán a legjobban összerakott a Samsungnál!

a wp7 egy jól optimalizált rendszer, de szerintem iszonyúan csúnya, kevés applikáció!

én a helyedben néznék egy jó androidos telefont (nem az xperia x10 mert az kevésbé jó)!

több app, jobban testreszabhatóbb (görgethető "asztal" ikonokat rakhatsz ki, widgeteket stb.)

Szerintem jobb az android de NE Xperia x10-et vegyél!

2011. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
akkor milyet? A samsung telefonokat évek óta utálom, egyedül az Omnia 7 tetszik, de más samsungot biztos nem vennék, szval azokon kivül mi lenne a jó?
2011. nov. 6. 13:36
 5/18 anonim ***** válasza:
A Samsungot én sem ajánlom. Az, hogy milyen, az árkategóriától függ. Az Xperia X10 ára nem normális. Az árkategóriájában a Desire a befutó. Még mindig azt mondom, simán versenyképes a nagyokkal, és mivel nem mai modell, kedvező áron hozzá lehet férni. A HTC azon kívül, hogy irgalmatlanul jó telókat csinál, az Androidja is kimagaslóan jó!
2011. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
igen, én is Htc-ket nézegetek még.
2011. nov. 6. 14:10
 7/18 anonim ***** válasza:
A lehető legjobban csinálod =)
2011. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Samsung se rossz, nyugodtan ajánlom a Galaxy S-t vagy az S plust!

de a HTC-k is nagyon jók!

Desire, Desire HD is nagyon fasza telefonok!

2011. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
És a Desire S-t se felejtsük ki a hasonló árkategóriában. Viszont a Samsungnál vannak hátrányok. Pl. este nem tudod használni a kamerát. Ez hatalmas fekete pont!
2011. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én nemrég vettem egy S2t részletre. Nyugodtan válassz samsungot, jók :)
2011. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!