Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Xperia X8-am van és...

Segítség! Xperia X8-am van és amikor alkalmazásokat törölgettem, véletlen kitöröltem a telefonkönyvet nem emlékszek mi volt a pontos neve. Hogy tudnám láthatóvá tenni a kapcsolatokat amit ujjonnan mentettem el?

Figyelt kérdés
A lényeg az hiába mentenék egy uj kapcsolatot nem mutatja. (2.1 es android próbáltam a telefon gyári adatainak visszaállitását is)
2011. nov. 6. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A telefonkönyvet csak úgy nem lehet kitörölni. A rendszer visszaállítással meg vissza kell neki jönnie. Amit tehetsz, hogy Marketről leszedsz egy másik telefonkönyvet pl. go contact, vagy fogod magad és újrateszed a szoftvert.
2011. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SemcContacts.apk

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha ujrarakom a szoftvert nem jár garanciavesztéssel?
2011. nov. 7. 07:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a garancia megmarad vagy nem dologról szerintem már lekéstél. A telefonkönyv egy gyári alkalmazás. A gyári alkalmazásoktól pedig csak akkor lehet megszabadulni, ha rootolva van a telefon. Az meg már garanciavesztéssel jár. Innentől kezdve meg szerintem nem számít a plusz szoftvercsere. Viszont azzal, hogy egy gyári romot teszel fel azzal lényegében visszaállítod a garanciális állapotokat, szóval mégse bukod a garit.
2011. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!