Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola defy plus mobiltelefo...

Motorola defy plus mobiltelefont melyik megbízható webshopban tudom megvásárolni olcsón?

Figyelt kérdés

Magyar menüt lehet rá rakni? Akkor elveszítem a garanciát?


Mit jelent az hogy gyártói garancia?

- HU garancia?

-EU garancia?


Köszi a válaszokat..


2011. nov. 6. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent az hogy gyártói garancia?

Igen logikusan azt, hogy a gyártó vállalja rá a garanciát nem pedig az üzlet ahol veszed.


HU garancia?

Hungary, Magyarország. Magyarországon érvényes garancia

Innen meg következik, hogy az EU az európai garancia lesz. Azt viszont nem tudom, hogy itt egész Európát jelenti vagy pedig csak az Európai uniót.


Magyar menüt lehet rá rakni? Akkor elveszítem a garanciát?

Androidra magyarítást vagy a More Local 2-vel csinálsz rá vagy pedig egy olyan romot raksz fel ami támogatja a magyar nyelvet (pl. CM7). Előbbi a Marketről beszerezhető így nem veszik a garancia. Utóbbi már romcsere azzal meg igen. De visszaállítható gyárira a telefon szóval mégse ugrik a gari.


Legmegbízhatóbb webshop? Az a Speedshop lesz. Van webshopjuk meg rended boltjuk is ahova bemehetsz és vásárolhatsz, meg nyomkodhatod a kiállított telefonokat, gpseket.

2011. nov. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez dual sim-es?
2011. nov. 6. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A t-mobilnál és a vodafonnál is lehet majd kapni.Szerintem várd meg, hátha lesz benne magyar menü.
2011. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!