Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » X10 mini memó kártyára telepítés?

X10 mini memó kártyára telepítés?

Figyelt kérdés

nem találom h. hogyan lehet ne átálítani h. a memokártyára teleptse a játékokat!



(előre is köszi) :D


2011. nov. 6. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Milliószor ki lett tárgyalva. Android 2.1 és az alatti rendszereknél nem lehet ilyet csinálni. Android 2.2 és a feletti rendszereknél utólag viszont már át tudod tenni azokat az alkalmazásokat amelyek támogatják azt.


X10 mini nincs azonban ilyen frissítés, szóval itt a rögösebb utat kell választanod.

Rootolod, aztán app2sd script és hozzá a kártyát kell particionálnod. Vagy felteszel egy 2.2-es vagy 2.3as főzött romot. A sony ericssonos fórumokon mindegyikről találsz leírást.

2011. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fúú hát kösz de akkor inkább békébe hagyom mert tesómé igazábol a teló és nem akarom elbaszni ha bár enyimen sikerült megcsinálni :)
2011. nov. 6. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már csináltál ilyet akkor gyanítom tudtál arról, hogy nem lehet az androidnál ilyet. Akkor viszont nem értem miért kellett megkérdezned. Na mindegy.

Amúgy nem igazán lehet elrontani ezen semmit. Max. azt, hogy az egész kártyát ext3-ra particionálod és akkor a se a telefon, se a gép nem fogja látni, így nem is fogsz rá tudni semmit se másolni. A romcsere se vészes ha követed a leírásokat. Szóval egyik se olyan vészes. Pláne ha már csináltál ilyet. Akkor legalább egy minimális tapasztalatod van benne.

2011. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah csináltam de az enyi Vodafone Smart 858 és az alapból 2.2-es de mindegy azé kösz a választ csak tudod ha elrontom én leszek a hibás és nincs kedvem kifizetni majd neki de azé kösz!!
2011. nov. 6. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!