Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG KM900 Arena vagy Nokia C3?

LG KM900 Arena vagy Nokia C3?

Figyelt kérdés
Most készülöm lecserélni a régi mobilom egy újra.Találtam is két telefont,de még nem tudtam dönteni,hogy melyiket vegyem meg.Kérném a segítségeteket,hogy melyik telefont éri meg jobban megvenni.
2011. nov. 6. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Nokia c3-at nem vennék mert drága a tudásához képest ennyiért vannak nagyobb kijelzős qwerty-s telók.

Arena nos az nekem volt nem volt rossz csak mintahogy annyi meg annyi embernél nálam is vibrált a kép és egy idő után elkezdett furcsa foltokat produkálni és még az árát sem éri meg én azt mondom vegyél egy androidot abban aztán van multimédia bőven meg most azthiszed h. hülyeség meg h. mi ez az android de gyorsan rájössz h az életbe nem veszel többet másfajta telót csak arra figyelj h. kapacatív érintőképernyős legyen ne rezisztív ja és én az xperia minipro-t ajánlom vagy a motorola defy-t.

2011. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi,látom te már tapasztalt vagy.Talán elgondolkozok egy xperia-n.
2011. nov. 18. 18:02
 3/8 sonyanti válasza:
Hát ha fiatal vagy akkor elégé kedvezményesen hozzá juthatsz egy c3-hoz nekem most az van és meg mondom a frankót nagyon meg vagyok vele elégedve...ami a legfontosabb hogy nagyon jó az aksia!!netezni is jól lehet rajta!és lényegében mindent letudsz hozzá tölteni az ovi-ról ami kell.de tény hogy a KM900 akkor se kellet volna ha meg dobnak vele!de ez csak egy vélemény!
2011. nov. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De nem android nincsenek olyan fasza játékok rá nincs olyan erős hardver mondhatni egy rakat fos.
2011. nov. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sonyanti válasza:
Istenem ha már nem android akkor szar a telefon...komolyan tökön szúrom magam az ilyen divat technikusoktól!!!!!!
2011. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez nem divattechnika pusztán csak 200 szor többmindent lehet vele csinálni bárcsak lehetne egy ilyen gondolatátviteles filmes marhaságot csinálni hogy egyesek megvilágosodjanak

most kajak ez egy alap mobil java alapú mégcsak nemis symbian. Beírtam árgépbe 30 ezer forint most szerinted is megér ez ennyit? Ha IGEN VILÁGOSÍTS FEL H. MÉGIS MIÉRT? nem tud az égvilágon semmit azon kívül h. qwerty van benne de ennyiért tényleg sokkal komolyabb telók vannak.

2011. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És ajánlom h. ha telefont akarsz venni akkor olvasd el róla a mobilarenás tesztet ott elég jól végigfejtegetik a cuccokat jó mondjuk mindenben nincs igazuk mer néha egykét progival lehet teljesítményt növelni vagy kijavítani hibákat meg ugye ottvan a warez is dee egy ilyen kaliberű teló ami java-s az égvilágon semmit nem változtatsz iolyan ahogy megveszed
2011. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És amúgy meg ez a teló nem szar csak ennyiért szar egyszerűen nem éri meg az árát.
2011. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!