Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért akar HD-s játéknál...

Miért akar HD-s játéknál felkapcsolódni wifire?

Figyelt kérdés
Hello. Van egy Sony xperia x8-am. letöltöttem hozzá hd-s játékokat,de amire beindulna kéri a wifit.. az a gáz,hogy nincs! :) Hol tudom beállítani,hogy netre kapcsolódjon ne wifire? vagy egyáltalán mit tudok csinálni?
2011. nov. 6. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Gameloftos játékok? Mert azoknak kell a net az első indításnál. Akkor töltik le a szükséges pár 100MB-nyi adatot. Ehhez viszont úgy tudom mindig a wifit akarják használni, ezzel is elkerülve a mobilnetes korlátokat.

De ha kikapcsolod a wifit és szabad utat engedsz a mobilnetnek lehet használná azt. De ha nem lenne mobilnet előfizetésed akkor még véletlenül se próbáld meg. Ha mégis akkor szép nagy lesz a számlád, vagy épp igen hamar megszakad a netkapcsolat mert elfogy az egyenleged.

2011. nov. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen,gameloftos.. Ugye kéri a wifit.. ha nem engedélyezem akkor kilép az egészből.. Ingyenes a netem! :) (hálistennek)

Nincs valami ötleted? :/

2011. nov. 7. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor mégis csak jól tudtam, hogy csak wifin akar menni. Így marad az a megoldás, hogy elmész egy olyan helyre ahol van wifi és ott megpróbálod letölteni (pl megki, burger king, plázák, kávézók, éttermek, lakótelepek stb.)

Vagy megkeresed a neten, hátha valahova feltöltötték azokat a fájlokat amit ilyenkor letölt még. Ezt ha felmásolod a kártyára (azt hiszem a pont a játék mappájába kell), akkor nem fogja letölteni, mert már megtalálja a kártyán őket.

2011. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát az lesz,hogy keresgetem neten! :)
2011. nov. 7. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!