Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az ipodom fülhallgatóját mért...

Az ipodom fülhallgatóját mért nem tudom használni az xperia x8amhoz?

Figyelt kérdés
a jack egyformának tűnik, de az ipodomét mégsem veszi észre... ezt meg lehet csinálni valahogy, vagy nem érdemes vele foglalkozni? mert az x8 még azzal a kis párforintos gagyi fülessel is működik, aminek az egyik oldalán piros jelzés van másikon kék, és tönkremegy 5 perc alatt...
2011. nov. 7. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, Mert az Ipad úgy van beállítva, hogy csak az Apple fülhallgatóit tudd hozzá használni, kínlódni meg nem érdemes vele mert lehet, hogy utána meg semmilyet se fog felismerni ha hozzá kaparásznak!


Szóval inkább vagy veszel hozzá vagy semmilyen !!!

2011. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

és fordítva is ugyan így van de nem érdemes más márkájú cuccokhoz tartozó tartozékokat használni akár jó akár nem mert akkor egy idő múlva ott gond lesz akár jó akár nem !!!


Előző voltam

2011. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
te fordítva mondod, bár mondjuk megértem, mert az ok hogy az ipod csak apple fülessel jó, de az apple füles is úgy van megcsinálva, hogy csak apple cucchoz legyen jó..(?)
2011. nov. 7. 15:01
 4/8 anonim ***** válasza:

az ipodon sima sztereo fulesvan(ket csik a jack dugon)a telefonodhoz meg 3 csikos kell,hogy menjen a mikrofon is...

emiatt nem teljesen ugyanott vannak a csikok,ergo nem ismeri fel...

leegyszerusitve...


elsonek>pont forditva ertelmezted,amit a kerdezo irt...olvasni is kene tudni jobarat...

2011. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
éértem.
2011. nov. 7. 15:01
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, de a mikrofon miatt a telóén 3 csík van, de az ipodnak viszont a távvezérlő miatt kell 3 csík, és így ugyanott vannak. említettem, hogy a 2 csíkos rossz minőségű fülhalgató is megy a telefonnal, annak tényleg teljesen máshogy néz ki a csatlakozója.
2011. nov. 7. 15:03
 7/8 anonim ***** válasza:

kerdezo>a tavvezerlo mas teszta,mint a mikrofon interferenciaja,ne keveredj ossze...

:)

nem fog menni...ennyi...

sima "ketcsikos" sztereo fulessel elindul,ha picit megforgatod,valahol normalisan erintkezik majd...

2011. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké hogy nem ugyanaz a távvezérlő és a mikrofon, de azthittem hogy úgy korrekt a dolog, hogy ugyanolyan a vége, és azt használja ami kell/amit tud, vagyis a ha a mikrofon helyén a vezérlő cucca van, akkor nem használja a mikrofont és nem megy a vezérlő, de a hang az jön belőle....
2011. nov. 7. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!