Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Axe-m van és az akksi...

Galaxy Axe-m van és az akksi nem bírja egy napig se mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A wifi kivan kapcsolva gps kivan kapcsolva, kb netezek meg zenét hallgatok és pár óra és lemerül teljesen, mi lehet az oka rossz az aksi?
2011. nov. 7. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs baja,ilyen egy okostelefon!
2011. nov. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Jakcsi ***** válasza:

Igen-igen, alap androidos hiba, hogy gyengus az aksi.

Azt megcsinálhatod viszont, hogy leszeded marketről az advanced task killer programot, beállítod, hogy kill tasks when screen is off, és az auto kill levelt crazy-re teszed és e mellé leszeded a dr.battery savert azt is beállítgatod és leszeded a toggle 2g programot amivel 3g és 2g között tudsz váltani(nekem mindig 2g-n van mert nem szoktam mobilnetezni) akkor simán elmegy szerintem 1,5-2 napot töltés nélkül.Ha majd egy kicsit jobban benne leszel a témában, főzött romot és custom kernelt is rakhatsz a telóra, az is segíteni szokott.Én x10-emen most egy MIUI rom van custom kernellel illetve megcsináltam a fent említett dolgokat és így simán kibír 2-3, talán 4 napot is töltés nélkül pedig nyúzom ám rendesen.

(Bocs a kisregényért :D)

2011. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még jó,hogy nem Androidom van,mert ahogy az elmúlt időben megtapasztaltam,hogy minden apró dologhoz is minimum 3 program kell amit csak a letöltéssel orvosolható.Szánalom ez az Android.
2011. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Jakcsi ***** válasza:

Ja tök szánalmas, ÚRISTEN 3 program????És még be is kell állítani???!?!?!

Hát ez legalább 5 percet el fog venni az életedből...

2011. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja,hogy 5 perc azt azért megnézném!Szóval Androidos telefonokon van 20 program amivel 6-7 funkció működik és ha behal a rendszer akkor tölts le minden megint.Ha nincs wifid akkor legyen mobilneted,mert anélkül nem ér semmit a telefon.Ellenben egy mindenki által fikázott symbianra csak téma kell,alapban minden funkciót ki-be tudsz kapcsolni!Nem kell hozzá külön program,könnyen telepithető PC-ről is minden!Nagyvárosokban azonnali szerviz,ingyen navigáció ami offline módban is 10 másodperc alatt jelet talál!Főött romhoz egy pc-s program és a rom kell!A belle is testreszabható ugyanannyira,mint egy Android!Stabil rendszer és nincs rá sok semmirevaló ill.játszásra alkalmazás!Nokia - Made in Finland és nem China.
2011. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Jakcsi ***** válasza:

Pedig hidd csak el, szakavatott kézben simán megvan 5 perc alatt az egész.Amúgy látom sok mindent nem tudsz az android rendszerről, ahogy én sem a symbianról, csak én nem offolom szét az oldalt ilyen hülyeségekkel, ahogy te tetted.

Biztos valahol megvan az ilyesfajta alaptalan ócsárlásnak is a helye, kérlek oda írd a véleményeidet.

Köszönöm

2011. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valamit nem jól irtam nyugodtan megmondhatod az Android védelmében :)
2011. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Jakcsi ***** válasza:

Befejeztem veled.

Google a barátod...

2011. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Wiki meg a barátnőm de mégse véded meg az Androidot! :)
2011. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!