Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megőrülök. Letöltöttem az...

Megőrülök. Letöltöttem az ITunes 5. 0-át mert kérte a frissítést és most nem fogadja el a SIM kártyámat. Miért?

Figyelt kérdés
Ezt miért csinálja? Azt írja ki,hogy "nincs szolgáltatás" holott előtte tökéletesen működött. Csatlakoztattam a géphez újra,és azt írja,hogy "helyezzen be SIM kártyát". Dehát bennevaaaaaan. ááááááá.... Segítség!
2011. nov. 7. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szopacs! Nem tudod downgrade-elni a tunest? Vagy jailbreak, és nincs több szívás a looney tunes-szal.
2011. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bp1985 ***** válasza:
Gyárilag független a telefon, vagy utólag lett függetlenítve. Mert ha utólag, akkor ujra kell. De ha gyárilag, akkor visszaviheted, hogy sz@r.
2011. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bp okos kérdést tett fel , igazából én nem tapasztaltam még ilyet és az Iphone user barátaimnak sem volt semmi probléma.

Naszóval akkor gyárilag független v függetlenítetted?

2011. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bp1985 ***** válasza:
Ezért kérdeztem én is, mert nekem is gyári független volt a 3gs, de nem volt bajom az itunessal, bár igaz, hogy csak 2 hónapig volt IPhone-m.
2011. nov. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nemrég függetlenítettem, nem gyárilag,hanem egy kereskedőnél mert kiköltöztem külföldre. Francba akkor biztos ez a hiba. Most akkor még egyszer vigyem vissza???
2011. nov. 7. 22:52
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!!!
2011. nov. 7. 22:55
 7/9 anonim válasza:
Nekem ugyanez a problémám.Megőrülök!!Kib.frissítés!!!!!!!
2011. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kérdező,neked sikerült megoldani???
2011. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bp1985 ***** válasza:
Nesze neked ios frissítés:) Amúgy igen, ezek az utólagos függetlenítések nem a legjobbak. De marad az ujra függetlenítés, nincs mese.
2011. nov. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!