Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonra hogy kell...

Androidos telefonra hogy kell ujj témát rakni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt az ujjat értsük úgy, hogy új vagy pedig tényleg a kezeden lévő ujjra gondolsz?

Előbbi esetben sehogy, mert az android gyári kezelőfelülete sehogy nem témázható. Kell egy laucnher és hozzá témák (pl. Go laucnher ex, és ehhez való témák). Meg egy helyesírási szótár se árt, nehogy legközelebb összekeverd a két szót.

Amennyiben viszont mégis csak az ujjra gondolsz, hát... nem hinném, hogy akárki is lenne annyira ujj mániás, hogy a fentebb említett dolog figyelembe vételével bárki is csinálna egy ujjas témát.

2011. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kössz xd.siettem am..és akkor az első változatot hogy is csináljam??elővettem egy szótárat :DD
2011. nov. 7. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Zárójelben megemlítettem a Go laucnher Ex-et. Na ezt kéne letöltened Marketről. Aztán ehhez kereshetsz témákat, szintén Marketen.

De Go laucnher ex helyett kipróbálhatod az ADW-t. Ahhoz talán még nagyobb is a témaválaszték.

2011. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi
2011. nov. 7. 19:29
 5/5 anonim válasza:
GO-Launcher sztem szar !
2011. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!