Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy Ace milyen...

A Samsung Galaxy Ace milyen telefon?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mibán más mint pl. a Galaxy S... és ha neked van, akkor mi a véleményed róla, miért döntöttél mellette:)
2011. nov. 8. 16:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Az Ace árkategóriájában amint írtam, vannak sokkal jobb készülékek. Pl. az Xperia Mini is izmosabb, továbbá a Motorola DEFY is kenterbe veri, valamint a HTC Wildfire S szintén. És egyik sem drágább nála...
2011. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
igen, csak olyan finnyás vagyok, hogy csak a samsungot szeretem
2011. nov. 8. 18:00
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyszer kell kipróbálni pl. a HTC-t és ez hamar megváltozik.
2011. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"igen, csak olyan finnyás vagyok, hogy csak a samsungot szeretem"


hát az a te bajod...


A legújabb xperia live, pl. t-mobile-nál ugyanannyi mint az ace, de ég és föld...

2011. nov. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
és az általam említett telefonok- és a corby között (azon kívül hogy androidosak) mi a különbség?
2011. nov. 9. 15:14
 16/20 Nyúlós lónyál ***** válasza:

Mi lenne, ha használnád a google-t és megnéznéd a technikai adatokat? Mellesleg elnézést, ha valakinek nem tetszik, amit most írni fogok, de a Corby 6 éves kisgyereknek való, csakhogy tudjon már mit tapogatni. Tessék elolvasni:


[link]

2011. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
oké, asszem ez így tömören annyi, hogy ég és föld:D (bár van benne igazság, nem is kevés)
2011. nov. 9. 18:00
 18/20 bubusgabi válasza:

Csak az Ace becsületéért pár szót, mivel nekem elég régóta van ahhoz, hogy megelégedjek vele. Kifogástalanul müködik, és ha nem vársz többet tőle mint ami, akkor igenis jó választás a mindennapokra. A gyorsaságbeli különbség elhanyagolható, hacsak nem ez a hepped..."idő több, mint pénz" érdemes megfogadni.Egy valami viszont tényleg van, amit nehezen viselek, és ez a gyakori töltés !!!! Igaz nem voltak ilyen tudással rendelkező telefonjaim korábban, de akkor is piszok hamar lemerül.

Ennyit az Ace "fikázásáról". Ja, és még valami fontos. A készülék árát elsődlegesen az előfizetői csomagod határozza meg, a többi csak mese habbal !!!!

2011. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

hmm, köszi:)

mért, kb. mennyi idő alatt merül le?

2011. nov. 10. 16:49
 20/20 anonim ***** válasza:

"Csak az Ace becsületéért pár szót, mivel nekem elég régóta van ahhoz, hogy megelégedjek vele."


Ja, csak már egy év eltelt amióta megjelent és azóta jobb telefonok is vannak nála hasonló áron.


Motorola Defy, Xperia Mini, Mini Pro, Xperia Live stb.


Ezek mind armv7-es telók, nem is egy kategória az ace-el, csak az áruk hasonló.

2011. nov. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!