Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobileos x8, nem működik a...

T-mobileos x8, nem működik a facebook! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
a teló is tmobileos, a kártya is, működik rendesen. amikor rá akarok lépni a 0.facebook.com-ra akkor rögtön rádob az m.fb.com-ra, és kiírja hogy csak bizonyos szolgáltatóknál működik, de az enyém nem az... letöltöttem az internetbeállításokat is, de úgy sem jó....
2011. nov. 8. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyári böngészőt használod? Mert csak azzal működik.
2011. nov. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a gyárit használom, az alapértelmezettet. másikat nem is töltöttem le, nem látom értelmét...
2011. nov. 8. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor már csak az maradt hátra, hogy nem mobilneten hanem wifin használod. Ha ebben sincs igazam akkor marad az ügyfélszolgálat és tőlük próbálsz valami használható megoldást szerezni.
2011. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hm. köszi a választ! és azt is most tudtam meg hogy csak az eredeti böngészővel megy... :)
2011. nov. 8. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig a T-mobile oldalán oda van írva, hogy csak mobilneten megy és csak a gyári böngészővel.
2011. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!