Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SGS2-höz milyen tesztek vannak?

SGS2-höz milyen tesztek vannak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy teszteli a telefont? Láttam ilyen 3D-s teszteket, stb-t, mi a nevük?
2011. nov. 8. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
quadrant
2011. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amúgy ezen nem is mennek a 3D-s játékok vagy mi? Mert nézegetem, de se shift, se assassin's creed nem kompatiblis vele.. érdekes..
2011. nov. 8. 18:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy ne mennének? Mali 400-as grafikus gyorsító van benne. Az egyik leggyorsabb a piacon...
2011. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor marketen miért nem kompatiblis? :/
2011. nov. 8. 18:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nagyon nem való neked ilyen teló...
2011. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

khm.. nem azért, de most azért mondod, hogy nem való, mert a market bugos.. :D

Vagy nemtom mi van vele. Amúgy ismerem a telót, a vétel előtt sokat olvastam róla. De csak 1 órája van meg kb, s ezért kérdeztem..

2011. nov. 8. 18:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem bugos. Én játszottam rajta shift-et, nem tudom nálad mi lehet a baj.

Amúgy sokat tudsz róla, de azt nem tudod, hogy alkalmas 3D gyorsításra?

2011. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy alkalmas, csak ez ilyen hülye gyors kérdés volt, mert közben nézem az appokat stb..
2011. nov. 8. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:

én még mobilon nem voltam marketen, de nem lehet hogy az a baj hogy ugye a Shift meg ezek fizetősek!

és nem ez lehet a probléma hogy te nem adtad meg a számlaszámod?

2011. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát, most gépen néztem, s angolul írta, hogy nem kompatiblis, stb. A Samsung Apps is írta, hogy nem kompatiblis, mikor valamit akartam tölteni hozzá.
2011. nov. 8. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!