Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg rossz rendszer a Symbian?

Tényleg rossz rendszer a Symbian?

Figyelt kérdés

Kevés az app rá meg elég ratyi az alkamazásboltja!

nekem ezeket mondták!


2011. nov. 8. 18:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Használtad már egyáltalán? Szerintem egyáltalán nem ratyi, én elég jó appokat tudok leszedni hozzá..jobb mint az android.
2011. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

bocs de ezen röhögnöm kell!

miben jobb pontosan mint az android?

2011. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Több, mint 4 éve használom a 9.2-as verziót(egy E szériás Nokián) és ez idő alatt egyszer sem merül fel bennem, hogy rossz lenne.

Könnyen kezelhető, gyors és rendkívül logikus felépítésű rendszernek tartom.

2011. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem rossz, csak eljárt felette az idő. Meg érdemi szinten csak a Nokia foglalkozott vele, de nem igazán fejlesztette. Most meg már kicsit későn kezdte el a fejlesztést. A konkurencia elhúzott. A Symbiannak annyi előnye azért maradt, hogy a hétköznapi ember is könnyedén tudja használni. Míg azért ahogy elnézem itt a kérdezők többségét, igencsak sok gondjuk van az androiddal.
2011. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó rendszer, most egy Androidos középkategóriás telefonom van, de nagyon csalódtam benne. Az Android sokkal népszerűbb és sokkal nagyobb a szoftvertámogatottsága, ezzel nem is lehet versenyezni, a Symbian azonban jóval kevesebb erőforrással működik és nagyon megbízható, robosztus rendszer. Sajnos azonban kifutó rendszerről van szó, a Nokia átállt windows-ra, szóval egyelőre úgy tűnik nem nagyon van jövője, de ez majd még kiderül. Én vissza fogok váltani Symbianra, neke jobban bejött.
2011. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
9%
Mikor a Nokia már majdnem a csőd szélére jutott a symbian miatt akkor megjött az eszük és átváltottak windows-ra, ennyit erről. Az androidot pedig bármelyik 5 éves tudja használni csak az itteni IQ fightereknek nem sikerül.
2011. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
a symbian nem a legjobb op rendszer, keveset foglalkoznak vele.
2011. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%

azt honnan a f*szból veszed h szar az alkalmazásboltja?! a nokiáé a legjobb!!a androidos marketet körözi a tudást nézve és design!! amúgy meg a symbian nem rossz. ha veszel egy új symbianos érintős nokiát már 3 nap után úgy fogod érezni háth ezt már 1 évesen is tudtam kezelni. az android népeszű meg minden de kezelése bonyolult. az androidnak nincs nagy törtélnelme a symbiannak viszont van. a symbian jelenleg "ki van hajitva az ablakon" a nokiánál, most 2016-ig egy másik cég fogja fejleszteni. ha beírod keresöbe azt az alkalmazást amit keresel tuti h megtalalod.

a symbian nagyon jó!!!!!!!!!!

2011. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

én sz@rom le a múltját, engem a jelen érdekel!

Eddig azt veszem ki hogy hiába nagyobb a múltja a Symbiannak jobb az Android!

2011. nov. 8. 20:10
 10/19 Nyúlós lónyál ***** válasza:
85%
Én is szimpatikusnak találom a symbiant. Semmilyen komolyabb hátrányát nem látom a többi operációs rendszerrel szemben. Nem kevés az elérhető alkalmazás a rendszerre és az alkalmazásboltal sincs különösebb probléma. A Symbiannál azt szeretem az Androiddal ellentétben, hogy nincsenek halomszámra szanaszét a fölöslegesnél fölöslegesebb applikációk.
2011. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!