Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefon első elindításkor...

Új telefon első elindításkor kiírta, hogy túlcsordulás. Mit lehet vele tenni, miért írta ki?

Figyelt kérdés

A telefon Samsung GTE2530, Beletettem a régi sim kártyát és a régi memóriakártyát.És ezt írta ki.

Próbáltam beállítani, de a túlcsordulás nem tűnt el a képernyőjéről. Kikapcsoltam kivettem a memóriakártyát, de minden maradt a régiben.

Ja és a vodafon felirat a kijelző felső részén, mint a futófény megy jobbról balra és azt sem tudom kikapcsolni.

próbáltam rákeresni erre a túlcsordulás dologra a neten, de megoldást nem találtam. Valaki esetleg tud?

A memóriakártya 2G-s, a régi telefonnak nem volt vele baja, amúgy felismerni ez is felismeri.


2011. nov. 8. 18:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!