Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények a HTC Desire Z-ről?

Vélemények a HTC Desire Z-ről?

Figyelt kérdés
Bárki írhat róla véleményt, hogy miket hallott róla vagy mik a tapasztalatai ha esetleg neki is ilyenje van. Nem igazán találtam használható véleményeket róla a neten, bár lehet csak rossz helyeken keresgéltem :)
2011. nov. 8. 20:32
 1/3 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Szerintem jó kis kütyü.
2011. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon, csak a nyitómechanizmus nem az igazi. Bizonyos szögben képes a telefon saját súlya is bezárni-kinyitni.
2011. nov. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó: osztom a véleményed.

Ekkora árhoz igazán kitalálhattak volna valami jobb nyitó mechanizmust, ugyanis se rugó, se csúszka, se semmi...nem csak hogy szétnyílHAT bizonyos szögben, hanem szét is nyílik.Szerintem a HTC-től elég kókány egy megoldás, ha már úgy is azzal akarják megkülönböztetni magukat, hogy prémium kategóriás telefonokat gyárt.Hardveresen erős felső középkategóriába sorolnám, szoftveresen sincs vele semmi gebasz.Én attól félteném nagyon, hogy a zsebemben is szétnyílhat, nemhogy a táskában, ha lóbálja az ember...

2011. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!