Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 VS. Samsung Galaxy Note?

Iphone 4 VS. Samsung Galaxy Note?

Figyelt kérdés

Érdekelnének a vélemények,hogy ki melyiket választaná és melyikről mi a véleménye,esetleg kinek melyik van,ha van?!:)

Nekem valahogy a Samsung szimpatikusabb,persze,ha még lenne rá keret, lehet meg is venném:D


2011. nov. 9. 12:57
1 2
 1/11 crausfora válasza:
1iket sem . iphone nem telefon , samsung az meg nem megbizhato .
2011. nov. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Galaxy note

És megbízható

és videókban is lehet látni hogy elfér a zsebben!

2011. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hogy ha az iphone nem telefon akkor mi?:DD

és a samsung nagyon is megbízható,beszéltem én már hozzá értővel.

én amúgy is samsung párti vagyok,de nekem mind kettő nagyon bejön.

2011. nov. 9. 13:15
 4/11 Nyúlós lónyál ***** válasza:

Ha iPhone 4S vs Note lenne a kérdésben, akkor egyértelműbb lenne a dolog a 4S javára. A Note sokat tudó lett, de ez a legtöbb teszt alapján nem elég. A Mobilarena-n nem elégedettek vele. Véleményem szerint a Note kényelmetlenül nagy, sőt, hatalmas. Nem értem miért van szüksége valakinek ekkora lapátra:

[link]


Bocsánat, ha ezzel megsértek valakit, de elég hülyén néz ki egy ember kezében.

2011. nov. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ igen ezen gondolkoztam én is,hogy kicsikééét problémásan nagy,de mind ezek ellenére tetszik...telefonálni meg elég viccesen lehet vele:)))
2011. nov. 9. 13:32
 6/11 anonim ***** válasza:
a note egy elég félresikerült dolog lett... röhejesen nagy. majdnem akkora már mint egy TAB :D
2011. nov. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jaja:D Ennyi pénzért Nokia N9, mindenben jobb.
2011. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
note szerintem is nagy...hiába fér el a zsebedben, ha szétnyomod...a végén még kettétörik, addig feszül a zsebed, mert nem hiszem hogy a farmered fog kiszakadni tőle..:D viszont az iphone 4 meg már gyenge..inkább a 4s-t vedd.
2011. nov. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sok nokia meg apple fan!


ha a note nagy de szerintem nem akkor vegyél galaxy s2-t!

2011. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Úgy vélem még az S2 is kényelmetlenül nagy. Méretben a határeset (hogy Samsung példát hozzak fel a kedvedért) az Ace.
2011. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!